Moderní místo setkání – New York Times

Moderní místo setkání – New York Times

Sobotní puzzle – Rajčata, rajčata, pátek, sobota. Každý den je hezký den pro utěšitele od Robyn Weintraubové a já vůbec netuším, proč byla záhada jednoho dne zveřejněna.

Vím, že toto řešení je zábavné a (troufám si říct) identifikovatelné jako web Robyn Weintraub: hedvábně hladké a plné nových vodítek. Dnes je tam spousta nádherných drobností, klasiky a klasiky. Nenašel jsem jediný fakt 21. století, ale vsadím se, že reference fungují pro všechny věkové kategorie.

1a. Je pro mě tento záznam příliš přesný? Očekával jsem, že se odpověď objeví někde v textu písně pořadu v nápovědě: „Jako Camelot, kde ‚na svahu nesmí sněžit‘.“ Nikde jsem nenašel IDEÁLNÍ, takže předpokládám, že to platí pro Camelot jako celek. (Tento průvodce je aktuální ve dvou směrech; právě když v New Yorku končíme období tání, brzy se má otevřít nová produkce „Camelot“.)

16a. „Kdo říká: naopak, je-li to tak, pak může být; a pokud je to tak, pak to tak bude; ale protože to tak není, není to tak?“ To je logikanebo spíše, toto je TWEEDLEDEE, která mluví s hlavní postavou v „Alice’s Adventures in Wonderland“ od Lewise Carrolla.

23a. Nepřipomínalo mi to film „Tech pro 70. léta Steve Austin a Jaime Sommers“, ale pár zaměřovačů mi umožnilo snadnou dedukci. Tyto dvě postavy byly v akčních show –“Muž za šest milionů“ A „Elektronická žena— protože jejich těla byla opravena a vylepšena pomocí biologického inženýrství neboli BIONICS.

24a. Pokud máte rádi tóny milosti, jako je tento, v tomto záznamu je ozvěna pro 16A (a po ruce 43A). „Obvyklý požadavek na baru“ je, zda vidím nějaké ID, tři řádky pod TWEEDLEDEE, pět řádků nad MATINEE.

READ  Fyzik zjistí, že cestování časem „bez paradoxu“ je teoreticky možné

39a. Věděla to hned: „Technologie cestování v čase“ v „Back to the Future“ je kondenzátor FLUX, který má svůj záhadný debut. Exotika na zadním sedadle DeLoreanu Že Marty, Doc a Einstein to objížděli z éry do éry.

56a. Může to být náhoda, ale tento návod má občasné spojení s 39A, což mi přišlo vtipné. „Překvapení přehlídky pojmenovaná po prázdninách“ jsou VELIKONOČNÍ VEJCE a trilogie „Návrat do budoucnosti“ je jimi proslulý.

26 d. To mohou být regionální drobnosti. Musel jsem hledatanalyzovatv „dopravní značce u jughandle, možná“ a jako ilustraci používá každý odkaz na silnici v New Jersey. Je to druh konfigurace odlehčující zácpy, ve které není povoleno odbočování doleva, což způsobuje, že řidič jede místo toho tři doprava.

27 d. „Je to na konci Oidipa,“ vzpomíná A Hrůzný řetězec událostíPro každého, kdo studoval řeckou tragédii. Odpověď je zde mnohem jednodušší: sigma, odkazující na S na konci „Oidipa“.

35 d. Myslím, že jsem docela dobrý s idiomatickými urážkami – vím, že to vím z vlastní polštáře Je to kretén – ale nevzpomínám si, že bych viděl toto vodítko, „Jo-jo“, používané jako kritika jako předtím TWIT. Možná jsem na to sám, ale je to poprvé, co byl TWIT rozpoznán tímto způsobem po desítkách a desítkách „bozos“, „nudniků“ a „chuckleheads“.

Křížovka New York Times má otevřený systém zadávání a hádanky můžete odesílat online.

Tipy, jak začít, najdete v našem seriálu Jak vyrobit křížovku.

Předplatitelé mohou Podívejte se na tlačítko odpovědi.

Pokoušíte se vrátit na stránku puzzle? tady.

Co myslíš?

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *