Google přináší Gemini Nano na Pixel 8 s následující funkcí Drop Shipping

Google přináší Gemini Nano na Pixel 8 s následující funkcí Drop Shipping

Po uvedení „hardwarových omezení“ jako důvodu, proč Pixel 8 nedostane Gemini Nano na začátku tohoto měsíce, Google dnes oznámil, že LLM na zařízení nakonec přijde.

Pixel 8 dostane Gemini Nano ve vývojářském náhledu k přehrávání souhrnu v Dialeru a Smart Reply v Gboardu. Ten umožňuje „vysoce kvalitní chytré odpovědi“, které mají „vědomí o konverzaci“ a měly by být generovány rychleji. Pokud jde o Pixel 8 Pro, funguje s WhatsApp, Line a KakaoTalk. Mezitím může Summarize nahrávat nahrávku a vytvářet odrážky.

RAM – 8 GB oproti 12 GB – je hlavním hardwarovým rozdílem mezi dvěma telefony Tensor G3. „Provoz velkých jazykových modelů na telefonech s různými specifikacemi paměti může poskytnout různé uživatelské zkušenosti, takže jsme to testovali a ověřili na Pixel 8,“ říká dnes Google.

Zdá se, že Google našel způsob, jak provozovat LLM na menší paměti RAM, aniž by to ovlivnilo zbytek uživatelské zkušenosti, s menším Galaxy S24. Pro připomenutí, Google pouze řekl, že Gemini Nano přijde na Pixel 8 Pro v prosinci. Mezitím komentář přišel začátkem tohoto měsíce od inženýra mimo tým Pixel.

Gemini Nano přichází na Pixel 8 s dalším Pixel Features Drop, kterým by měl být Android 14 QPR3 v červnu (pokud zůstanou zachovány předchozí časové osy). Kromě toho, že koncoví uživatelé získají tyto dvě funkce v aplikaci Google, budou moci vývojáři používající Pixel 8 Použijte AICore pro jejich aplikace.

Více o Pixelu:

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  Tato aplikace vám umožňuje hrát si s hráči DualSense

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *