Možné XI, předpověď zápasu, zpráva o hřišti a předpověď počasí

Gibraltar se ve středu utká s Českem v pátém utkání Vallettského poháru 2022. Toto vzrušující setkání bude pořádat sportovní klub Marsa v Marse.

Gibraltar nezačal tento ročník Valletta Cupu zrovna nejlépe. Ve svém úvodním zápase prohráli s Maltou a nedokázali se odrazit, když prohráli svůj další zápas proti Maďarsku.

Gibraltarští pálkaři s pouhými 137 náběhy ve 20 overech měli s pálkou trochu potíže. Nadhazovači se hodně snažili a vzali 6 branek, ale nedokázali celkový počet ubránit. Potřebují být na nohou, aby zaznamenali první výhru na turnaji.

Mezitím. Česká republika hraje úvodní zápas ve středu. Naposledy se objevili v ročníku 2019 Valletta Cupu. Česká republika porazila ve finále Maďarsko XI a získala titul. V aktuálním ročníku Valletta Cupu budou chtít svůj výkon zopakovat. V čele s Arunem Asokanem.


Podrobnosti o zápase Gibraltar vs Česká republika

Vejít se: Gibraltar vs Česká republika, zápas 5, Valletta Cup, 2022

Datum a čas: 11. května 2022, středa, 15:30 IST

Umístění: Sportovní klub Marsa, Marsa


Gibraltar vs Česká republika Pitch Report

Hřiště ve sportovním klubu Marsa je pásové. Jelikož míček dobře dopadne na pálku, pálkaři si na tomto povrchu užívají odpalování. Při bowlingu na této ploše musí být nadhazovači vyrovnáni svými liniemi a délkou.


Předpověď počasí Gibraltar vs Česká republika

Teploty na Maltě se mají pohybovat mezi 13 a 21 stupni Celsia. Celý den bude vlhko.


Gibraltar vs Česká republika možná XI

Gibraltar

Gibraltar zaznamenal 137 běhů ve svých 20 závodech, zatímco Kieron Ferrari a Andrew Reyes dosáhli nejlepších bodů s 24 běhy. Samarth Potha vzal 3 branky, ale nedokázal provést další průniky, protože nedokázali ubránit celkem.

Možná XI

Balaji Boy (c), Mark Gauss, Louise Bruce, Kieron Ferrari, Andrew Reyes, Kenroy Nestor, Matthew Whelan, Richard Hatchman, Samarth Botha, Joseph Marbles (týden), Nikhil Advani

READ  Česká vláda zvažuje dotace pro občany na nákup elektromobilů - Brněnský deník

Česká republika

Pro Českou republiku to bude první zápas Valletta Cupu 2022 a svou kampaň zahájí pozitivně.

Možná XI

Arun Asokan (c), Naveed Ahmed, Sajib Pooyan, Supranshu Chowdhury, Sabaun Davici, Smith Patel, Sharan Ramakrishnan, Satyajit Sengupta, Divyendra Singh (WK), Dylan Stein, Hrithik Tomar


Tip na zápas Gibraltar vs Česká republika

Gibraltar zatím nevyhrál ani jeden zápas. Kartu obrátí, až se střetnou s Českem, které ve středu odehraje svůj první zápas Valletta Cupu 2022.

Gibraltar vypadá v porovnání s Českou republikou papírově silně a fanoušci mohou očekávat, že se ve středu dostane na první místo.

Předpověď: Gibraltar musí toto setkání vyhrát


Gibraltar vs Česká republika Podrobnosti televizního vysílání a seznam kanálů

TELEVIZE: N/A

Žít: Fancode


K. Zabere Samarth dvě nebo více branek?

zatím 1 hlas

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *