Mořští psi se spokojí s dvojitým rozdělením, zatímco Flying Squirrels se snaží získat vítězství ve druhé hře

baseball

Brady Whalen, Victor Pericotto a Logan White se všichni vrátili se dvěma outy v sedmé směně, když Richmond Flying Squirrels v neděli zabránili dvojzápasu Portland Seadogs, když ve druhém zápase na Hadlock Field zvítězili 10-8.

V úvodní části povolil Weckleman Gonzalez dva zásahy a šestkrát zahrál na pět směn, což vedlo k vítězství Portlandu 5:1.

Sea Dogs byli jeden útěk před smetím, než se Alex Hoppe vzdal dvěma po sobě jdoucím homerunům Whalen a Bericoto, čímž vyrovnali druhý zápas na 8. Andy Thomas vytáhl krok a White posunul Richmonda dopředu s homerem na dvě kola. .

Hráč Portlandu Philip Sykes se zúčastnil obou her. Brainer Bonaci se vrátil domů a zajel ve 2. hře ve třech jízdách a Mathieu Lugo byl ve dvojzápase 5 ku 5, včetně čtyř zásahů ve 2. hře.

malá liga: Louis Laby trefil homer, když El Segundo, Kalifornie, porazilo Curacao 6-5 v mistrovské hře Little League World Series v South Williamsport v Pensylvánii, přestože se vzdalo vedení ve čtyřech kolech.

Labey dokončil Světovou sérii s pěti homeruny.

Curacao vyrovnal zápas v pátém po silném úderu od Nassera Al-Asise doprostřed.

vysokých škol

Ženský fotbal: Gillian Rovers a Abe Kramer skórovali dvakrát, protože Maine (3-0-1) zůstal neporažen a překonal Stonehill (0-3) v Eastonu, Massachusetts.

Za Black Bears se trefila i Kayla Cramer, která otevřela zápas čtyřmi góly ve druhé třetině.

pozemní hokej: Mallory Mackey skóroval v první čtvrtině a Bobby Lambert vstřelil penaltu ve druhé čtvrtině a dovedl Maine (1:1) k vítězství 2:0 nad Providence (0:2) v Orono.

fotbal: Arizona sama vydala roční zákaz bowlingu uprostřed vyšetřování NCAA možných přestupků spáchaných za bývalého hlavního fotbalového trenéra Herma Edwardse.

Oznámený zákaz je preventivním krokem, protože NCAA vyšetřuje Sun Devils za údajné porušení náboru během pandemie COVID-19.

READ  Náhled 2. kola, rozpis kvalifikačních zápasů a jak sledovat živé události

Basketball

Národní Basketbalová asociace: Alyssa Thomas nastřílela 17 bodů a získala 10 doskoků, DeWanna Bonnerová se posunula na sedmé místo v žebříčku nejlepších střelců všech dob WNBA a Connecticut Sun ve druhém poločase odtáhli a připsali si výhru 83:68 nad Los Angeles v Uncasville, Connecticut. . Šestizápasová vítězná série Sparks.

Bonnerová nastřílela 12 bodů a zlomila remízu se Sue Bird. Bonner má 6815 kariérních bodů.

• Christy Wallace zaznamenala kariérní maximum 20 bodů a udělala tři tři body v posledních 70 sekundách, když Indiana Fever udržela jejich naděje na play off výhrou 83:80 nad hostujícím Atlanta Dream.

světový pohár: Lotyšsko získalo 22 bodů od Arturse Zagarse a šokovalo Francii 88:86 v indonéské Jakartě, když po pouhých dvou hrách vyřadilo stříbrné olympijské medailisty.

• RJ Barrett zaznamenal 17 bodů, když Kanada porazila Libanon 128:73 a zajistila si místo ve druhém kole.

Pokrok zajistily také Lotyšsko, Německo, Černá Hora a Litva.

golf

Champions Tour: Vijay Singh vyhrál Ally Challenge v Grand Blanc v Michiganu a získal svůj první titul na PGA Tour po téměř pěti letech, hlavně díky trojitému bogey s pětiputtem na 17. jamce od Paula Guidose.

Singh skončil 14. pod 202, jednu ránu za Jeffem Magertem. Guidos byl o dva pozadu.

evropské turné: Anglický golfista Todd Clements vyhrál Czech Masters a získal svůj první titul na European Tour, když zahrál bez bogey 9 pod 63 a zvítězil o jeden úder nad krajanem Mattem Wallacem.

Závody aut

Indy Car: Scott Dixon udržel své naděje na mistrovství naživu vítězstvím na Bomarito 500 v Madisonu ve státě Illinois.

Dixonovo vítězství ho posunulo o 74 bodů před týmovým kolegou Chip Ganassi Racing a lídrem IndyCar Alexem Palouem, do konce zbývají dva závody.

READ  Mistrovství světa - deník anglických korespondentů: Očekávejte změny ve finálovém zápase skupiny proti Walesu, ale Harry Kane si drží své místo | fotbalové zprávy

Formule jedna: Max Verstappen vyhrál deštěm zkaženou Velkou cenu Holandska a vyrovnal rekord Sebastiana Vettela v devíti po sobě jdoucích vítězstvích.

Fernando Alonso skončil druhý a Pierre Gasly se v konečných výsledcích posunul ze čtvrtého na třetí místo kvůli pětisekundové penalizaci pro Sergia Péreze za překročení rychlosti v boxové uličce.

fotbal

Anglie: Náhradník Darwin Nunez vstřelil dva pozdní góly, včetně vítězného gólu ve třetí minutě nastaveného času, když se domácí Liverpool vzpamatoval a vyhrál 2:1 nad Newcastlem v Premier League, přestože hrál více než hodinu s deseti muži po Virgilu van Dijkovi. byl vyslán.

• Rodri skóroval v 88. minutě a zajistil vítězství Manchesteru City na hřišti Sheffieldu United 2:1.

Německo: Harry Kane skóroval dvakrát, když Bayern Mnichov porazil Augsburg 3:1.

Sledovat a skenovat

Mistrovství světa: Zlato pro 1600 štafetový tým ve složení Quincy Hall, Vernon Norwood, Justin Robinson a Ray Benjamin přineslo v konečném součtu USA v Budapešti v Maďarsku 29 medailí, včetně 12 zlatých.

Pro resetování hesla použijte níže uvedený formulář. Když odešlete e-mail svého účtu, zašleme vám e-mail s kódem pro obnovení.