Íránský uprchlík kritizuje „protiamerická“ setkání Johna Kerryho s Íránem během Trumpovy administrativy

Íránský uprchlík a bývalý Trumpův úředník Eli Cohanim John Kerry ve středu kritizoval a popsal bývalého ministra zahraničí Skryté schůzky S Írán Přes Trumf Předsednictví „antiamerikanismu“ a pokus podkopat postoje administrativy k zahraniční politice.

Zatímco se objeví na „Fox a přátelé“ Bývalý zvláštní vyslanec ministerstva zahraničí popsal jednání Bidenovy administrativy s Íránem o opětovném vstupu do jaderné dohody jako „diplomatické zneužití“ a vyzval je, aby přestali jednostranně koncesovat a místo toho zvyšovali požadavky na íránský režim.

„Co jim řekl John Kerry – prostě ignoroval Ameriku, dokud nebudeme opět u moci?“ Řekl Cohanim. „Je to neuvěřitelné.“

Severní Korea a Írán opět spolupracují, protože Spojené státy zvyšují váhu íránské jaderné dohody

Cohanim uvedl, že kampaň s maximálním nátlakem pod Trumpovou administrativou, která má zajistit, aby Íránci nesli odpovědnost, byla jednou z nejsilnějších nátlakových kampaní na režim v americké historii a přivedla zemi do nejslabšího bodu za 43 let.

Bývalý činitel Trumpa uvedl jako důkaz, že země je na pokraji „kolapsu“, zpomalení íránského hospodářství, nesprávné zacházení s koronaviry a občanské nepokoje.

Nedávná zpráva z The Washington Times tvrdila, že úředníci vlády v Bidenu, včetně Johna Kerryho a Roberta Malleye, se během Trumpovy vlády setkali s íránským ministrem zahraničí Javadem Zarifem, aby podkopali Bidenova předchůdce.

Zarif uspořádal setkání s Obamovými veterány, kteří by se mohli vrátit k moci, „aby vytvořili politickou strategii k podkopání Trumpovy administrativy“ a zapojili se do měkčí diplomacie mezi USA a Íránem.

Kerry, nyní nejvyšší vyslanec pro klima prezidenta Bidena, byl otevřený o skutečnosti, že se během Trumpovy vlády setkal se Zarifem nejméně dvakrát, což vedlo Trumpa k tomu, že by měl být stíhán podle Loganova zákona.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Mezitím republikáni Kritizuje Bidenovo rozhodnutí opustit snahu Trumpovy éry znovu zavést sankce OSN vůči Íránu, protože se zdá, že administrativa k režimu přistupuje mírněji.

READ  Bývalá britská premiérka Liz Trussová znovu vyzývá ke snížení daní ve stylu Reagana

K této zprávě přispěla Evie Fordham z Fox News.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *