Markéta Vondroušová si rezervuje hlídání koček, aby ji rodina mohla sledovat ve finále Wimbledonu

Markéta Vondroušová si rezervuje hlídání koček, aby ji rodina mohla sledovat ve finále Wimbledonu

Porážkou Eliny Svitolinové se česká tenistka stala první nenasazenou ženou od roku 1963, která se dostala do finále Wimbledonu.

Tim Clayton/Corbis přes Getty

Překvapivá wimbledonská finalistka Markéta Vondroušová má své priority jasné!

Při postupu do sobotního finále v All England Clubu volala 24letá česká tenisová hvězda domů — aby zarezervovala hlídače pro svou milovanou kočku Frankie, CNN zmíněno.

S kočkou Sphynx v péči nyní budou moci manžel a sestra Vondroušové odcestovat do Londýna, aby se podívali, jak se ve finále utká s Tunisanem Ons Jabeur, uvedl deník.

Olympijská medailistka se stala první nenasazenou ženou od roku 1963, která se dostala do finále Wimbledonu – Podle Sky Sports – Ve čtvrtek se potýká s mírným problémem při vyloučení Ukrajinky Eliny Svitolinové ve dvou setech (6-3, 6-3).

Příbuzný: Harry Styles říká Eleně Svitolinové, že ona & # 39; Vítejte v Any & # 39; O ruku požádal poté, co zmeškala jeho vystoupení ve Wimbledonu

Důsledky vítězství nad novopečenou maminkou Svitolinou Vondroušové jen tak neunikly, protože poté novinářům řekla, že nemohla předvídat vlastní sérii příběhů.

„Když je to zablácené nebo tuhé, asi bych řekla: ‚Jo, je to možné‘,“ řekla. „Ale trávník byl pro mě nemožný. Je dokonce šílené, že by se to mělo stát.“

<  p>  Tim Clayton/Corbis přes Getty  /p>

Tim Clayton/Corbis přes Getty

Vondroušová mezi působivými turnajovými vítězstvími porazila čtvrtou nasazenou Američanku Jessica Pegula Ve finálovém osmifinále.

Nikdy nezmeškejte žádný příběh – přihlaste se k odběru Bezplatný denní zpravodaj PEOPLE Chcete-li zůstat v obraze o tom nejlepším, co mohou lidé nabídnout, od drbů celebrit až po přesvědčivé příběhy o lidských zájmech.

V posledních letech, od doby, kdy získala stříbrnou medaili na olympijských hrách v Tokiu, sužovala sportovkyně zranění. Většinu loňského roku vynechala poté, co podstoupila druhou operaci zápěstí.

READ  Ve věku 100 let zemřel poslední český pilot v Royal Air Force za druhé světové války Emil Bušek.

Příbuzný: Wimbledon Crowd Boss Bělorusko & # 39; Victoria Azarenková poté, co Ukrajinka Elena Svitolinová odmítla podat ruku

To vše dělá její úspěch ve Wimbledonu obzvlášť pozoruhodným.

„Myslím, že je velmi úžasné, co se děje,“ řekla Vondroušová novinářům. „Musíte mít kolem sebe lidi, kteří s vámi zůstanou a budou dělat věci za vás, a nechají vás soustředit se na hru.“

Pro více lidí novinky, určitě se podívejte Zaregistrujte se a získejte nejnovější zprávy!

Přečtěte si původní článek na lidé.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *