Malijská žena Halima Cisse očekává narození 7 dětí devíti

šťastný matka Dnes – devětkrát!

25letá matka, která očekávala, že bude mít sedm dětí, byla šokována, když při porodu našla další dvě děti uvězněné v jejím lůně – a stala se tak jednou z mála žen v historii až do narození. nonuplets.

Halima Sissi z TimbuktuLékaři v Bamaku, hlavním městě Mali, jí řekli, že porodí sedm dětí. Šokující zprávu potvrdilo druhé stanovisko lékařů v Maroku.

Německo zrušilo festival OKTOBERFEST na dva roky kvůli virovým obavám

Těhotenství Cisse se už dostalo na národní titulky, než šla do práce. Malijci byli tak investováni, že hlava státu Bah Ndaw nařídila, aby byl Cisse na konci března poslán do severní Afriky, aby mohl porodit se specialisty.

Byla přijata na marockou kliniku 20. března a zůstala v posteli až do svého úterního narození.

A udělala to – pro pět chlapců a čtyři dívky – císařským řezem, uvedlo Mali ministerstvo zdravotnictví.

„Matka a děti jsou zatím v pořádku,“ řekla agentuře AFP ministryně zdravotnictví Fanta Sepi. Jak uvádí Guardian. Siby uvedla, že tuto zprávu potvrdila s rezidentním lékařem Cisse, který matku doprovázel do Maroka, a dodal, že rodina tam v současné době odpočívá a po pečlivém sledování plánuje návrat do Mali.

Porod je již oslavován jako zázrak, protože lékaři odhadují, že každý plod čelí více než 50% pravděpodobnosti porodu. Podle Mali 24A Prostřednictvím denní pošty.

Nonuplety jsou extrémně vzácné, od roku 1971 byly zaznamenány pouze tři případy, včetně těhotenství Cisse. Pokud uspějí malí, finanční matka překoná současný světový rekord, který nyní drží takzvaná „Octomom“ Nadya Suleman, která Osm porodů v roce 2009 Byl prvním a největším novorozencem na světě, který minulý týden přežil – a všichni jsou tu dodnes. Tento standard byl dříve určen Chukwu octuplets v roce 1998, z nichž sedm přežilo.

READ  Poslední exploze byly hlášeny mimo letiště v Kábulu

Není jasné, zda je oplodnění in vitro (IVF) zahrnuto do těhotenství sissy, protože je častější porodit dvojčata léčbou.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Ministrka Sebe také pozdravila zdravotnické pracovníky v Mali a Maroku, „jejichž profese byla původem šťastného výsledku tohoto těhotenství.“

Chcete-li si přečíst více z New York Post, klikněte zde.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.