„Interview with the Vampire,“ 2. sezóna, natáčení v Praze od dubna

AMC Rozhovor s upírem Premiéru měl loni na podzim, aby z velké části vyvolal nadšené recenze od kritiků a televizních diváků, přičemž druhá sezóna již měla zelenou před odvysíláním první. Podle nedávných zpráv od producentů se druhá sezóna bude natáčet v Praze od dubna.

ke mě Rozhovor s upírem Producent Adam O’Byrne, V rozhovoru pro The Canadian Press prostřednictvím Toronto Stardruhá sezóna seriálu se bude odehrávat v Paříži, ale většinou se bude natáčet v Praze, která představuje francouzské hlavní město v Evropě z období druhé světové války.

Části sezóny se budou natáčet také v Paříži a New Orleans, kde se z velké části natáčela první sezóna. Na konci první sezóny míří nesmrtelní upíří hrdinové do Paříže v roce 1940.

Možná místa natáčení, že Rozhovor s upírem Možná nebyl odhalen v Praze, ale hledejte produkci, která by se napojila na historické centrum české metropole, aby zastoupila Paříž 40. let.

Sam Reed a Jacob Anderson v Interview with the Vampire (2022)

Bragg hrál Paris několikrát v předchozích filmech, možná nejpozoruhodněji ve verzi z roku 1998 Bídnícinebo 2004 Van Helsing. Zatímco česká metropole obvykle znamená dobovou Paříž, hrála v ní i současnou verzi G.I. Joe: Vzestup Cobry.

Rozhovor s upírem Na základě románu od Ann Riceová To také vedlo k stejnojmennému filmu z roku 1994, ve kterém hrál Tom CruiseA Brad PittA Antonio Banderasa mladý muž Kirsten Dunst. Druhá sezóna bude pokrývat druhou polovinu původního románu, ačkoli Rice napsal několik románů se stejnými postavami, pokud by série pokračovala.

Seriálová show Rollin Jones V rozhovoru pro AMC Talk zmínil také evropskou fotografii.

„Jedeme do Evropy a druhá část románu je epizoda 1 sezóny 2. Takže, pojedeme tam a zažijeme to. Pak pojedeme do Paříže,“ řekl Jones. . řekl AMC Talk.

READ  Evropský soud ukládá Polsku pokutu 500 000 eur denně, dokud se důl nezavře

„Uvidíme, o čem je divoký život, a budeme mít o něco více času než film nebo dokonce knihu. Rozhovor je i nadále součástí tohoto rozhovoru a je stejně důležitý jako flashback v tom, v Dubaji se dějí velmi aktivní věci.“

Sam Reed, Jacob Anderson a Billy Bass v Interview with the Vampire (2022)

Rozhovor s upířími hvězdami Sam Reed Stejně jako nesmrtelný upír Lestat, který ho hrál Tom Cruise v předchozím filmu. Jacob Anderson (hra o trůny‚ Grey Worm) hraje svého milence Louise, Brad PittPostava z filmu s Billy Bass Jejich věčně mladá „dcera“ Claudia, kterou dříve ztvárnila Kirsten Dunst.

Eric BogosianA Asaad ZamaA Caline ColemanA Chris StackA Ray Don ChungA John Dimaggio On také hrál v první sezóně, i když ne všechny postavy se vrátily pro druhou sezónu.

Sam Reed Dříve se natáčelo v České republice. Hrál v roce 2014 SerenaBragg, Severní Karolína, ze všech míst stál vedle sebe Bradley Cooper A Jennifer Lawrence.

Datum vydání druhé sezóny Rozhovor s upírem Není to natáčené, ale O’Byrne řekl Toronto Star, že očekává, že bude mít premiéru koncem roku 2023 nebo začátkem roku 2024. Podívejte se na seriál, který se bude natáčet v ulicích centra Prahy letos na jaře.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *