Larimer County vyzývá komunitu, aby zastavila šíření COVID-19

Ministerstvo zdravotnictví a životního prostředí v okrese Larimer naléhavě žádá komunitu, aby s přiblížením podzimních měsíců pomohla zabránit šíření COVID-19.

Larimer County, Colorado – Zdravotní úředníci Larimer County naléhavě žádají obyvatele, aby se nechali očkovat a nosili masky, protože se na podzim a v zimě blíží hospitalizace.

The Larimer County ministerstvo zdravotnictví a životního prostředí řekl v Tisková zpráva, že se připravují na možný nárůst COVID-19, respiračního syncyciálního viru (RSV) a chřipky (chřipky). Počet lidí, kteří onemocní, může do nemocnic přivést velké množství pacientů.

Kraj Larimer uvedl, že od 1. září bylo hospitalizováno 86 pacientů. Od té doby zemřelo na virus 26 pacientů. Kraj uvedl, že většina zesnulých nebyla očkována.

> Video výše: Otázky a odpovědi ohledně COVID-19 a vakcíny

K 9. říjnu bylo využití ICIM v Larimer County 105% běžné úrovně péče. V tiskové zprávě se uvádí, že 40 procent těchto pacientů trpí nemocí COVID-19.

S potenciálním nárůstem COVID-19, RSV a chřipky Larmier County žádá komunitu, aby pomohla zastavit šíření následujícím způsobem:

  • Získejte vakcínu proti COVID-19 a posilovací dávku
  • Získejte vakcínu proti chřipce
  • Noste masku uvnitř
  • Odložení velkých vnitřních setkání
  • Pokud jste nemocní, zůstaňte doma
  • V případě expozice COVID-19 noste masku a nechte se otestovat
  • Nechoďte do školy ani do práce, pokud máte pozitivní test na COVID-19

Tom Gonzalez, ředitel veřejného zdraví v Larimeru, prosí komunitu, aby vzala žalobu vážně.

“Čelíme možnosti, že nemocnice budou během podzimních a zimních měsíců více zahlceny,” řekl Gonzalez. “Nyní je načase pořídit preventivní záběry, které pomohou omezit účinky těchto virů.”

Je to podruhé v tomto roce, kdy představitelé okresu Larimer vyzývají komunitu, aby pomohla zastavit šíření COVID-19. Ještě v srpnu byla lůžka intenzivní péče v hlavní nemocnici na plný výkon.

READ  Čínská sonda na Marsu právě vyslala bolestivé snímky rudé planety

Kdokoli v kraji Larimer, který se chce nechat očkovat, může navštívit Web Larimer County Zjistěte, kde budou očkováni, a domluvte si schůzku.

Doporučená videa: koronavirus covid-19

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *