Bollywoodské destinace k návštěvě

Spousta bollywoodských filmů má skvělé příběhy a skvělé zápletky, ale mnoho filmů také používá úchvatné lokace jako svá štěstí! Existuje tolik bollywoodských filmů, které probudily hluboké touhy diváků cestovat po světě pouhým ukázáním nádherných turistických míst v písních, scénách a plakátech!

Zde jsou některé z turistických destinací, kterými se Bollywood proslavil:

1. Švýcarsko

1Uznání: Yash Raj Films

Raj a Simran cestují po Evropě v DDLJ Díky tomu se stal jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů, zejména pokud jde o Indy. Všichni si chceme udělat vzpomínky ve švýcarských Alpách a najít někoho zvláštního ve vlaku někde ve Švýcarsku!

2. Gua

2Uznání: Red Chillies Entertainment, Dharma Productions, Hope Productions, Reliance Entertainment

Všichni naši ‘Goa Wallyho plány Vzniklo kvůli mnoha bollywoodským filmům, které se nacházely v nádherných pobřežních destinacích. Z hradu Chapora v Del Shehta pro silniční výlety v svatební cesty jízda na kole v něm الدراجات Milý ZindagiHindské filmy nám poskytly lásku k Goa, která nikdy nezmizí.

3. Česká republika

3Uznání: Shree Ashtavinayak Cine Vision Ltd, Eros International

Česká republika byla vždy jednou z nejúžasnějších destinací v Evropě as privilegiem Aliho rocková hvězda Natočeno v zemi, atraktivita České republiky se zvýšila o 100%! Lidé si nyní rezervují letenky do Prahy, aby si mohli prohlédnout hlavní body filmu.

4. Španělsko

4Uznání obrázku: Excel Entertainment, Eros International

Pokud chcete navštívit Španělsko, sledujte Zindagi na Meligi Dobara Možná jste byli požádáni, abyste restartovali lekce španělštiny Duolingo. Film nejen prošel některými z nejoblíbenějších turistických destinací v zemi, ale také nám ukázal některé z nejoblíbenějších turistických aktivit, jako je festival La Tomatina, běh s býky a opalování na pláži.

5. Manali

5Uznání: Eros International, UTV Motion Pictures a Dharma Productions

Ahoj Joani Ahoj Diwani Podílela se na cestovním ruchu Manali svým nádherným zobrazením hor a nádherným ztvárněním touhy nechat vše za sebou a uniknout do kopců. Město bylo navždy turistickou destinací, ale nyní můžeme také vidět korunu Bollywoodu, která se připojuje k davu a snaží se klikat na obrázky jako ve filmu.

READ  Německo se pobavilo na klidném karnevalu

6. Paříž

6Uznání: Yash Raj Films

Jedno z nejoblíbenějších turistických měst, Paříž je mezi fanoušky Bollywoodu známá jako místo, kde můžete být! Od 60. let švihnou Shammi Kapoor a Sharmila Tagore, Večer v Paříži, do Kangana Ranaut KrálovnaPaříž vidíme v mnoha bollywoodských filmech. Není divu, že obvykle převyšuje seznam míst, která Indové chtějí navštívit.

7. Korsika

7Uznání: Nadiawala Granddaughter Entertainment, UTV Motion Pictures

Pokud jste sledovali festivalMožná jste již do svého putování přidali Francii, protože film ukazuje, jak Deepika Padukone a Ranbir Kapoor projíždějí kolem krásného francouzského ostrova Korsika s malými modrými oceány, barevnými trhy a malebnými kulisami. Není divu, že se dostal na tolik skupinových výpisů.

8. Island

8Uznání: Red Chillies Entertainment, Rohit Shetty Productions

Pokud jste sledovali DilwaleVíte, proč je Island na tomto seznamu. Film má několik skvělých scén v Bulharsku a Rumunsku, ale byla to píseň „Gerua“, která opravdu vzala dort a dala divokou lásku k toulkám všem divákům. Ohromující černá pláž Sólheimasandur na jihu Islandu je nyní pravidelnou součástí většiny evropských cestovních seznamů.

9. Darjeeling

9Uznání: Shakti Films

Darjeeling, známý jako „královna kopců“, si již získal jméno turistické destinace na východní straně země. S filmy jako Barfi!A Yarian, A AradhanaVláček, chladné klima a kouzlo Darjeelingu v Himalájích se stávají velmi populární po celé Indii.

10. Leh-Ladakh

10Uznání: Yash Raj Films

Ačkoli většina z první poloviny roku 2006 3 idioti Film se sídlem v Dillí vytvořil z Ladaku bezkonkurenční turistickou destinaci, když představoval ikonickou závěrečnou scénu v Pangong Tso. Hustá modrá obloha a jezera Leh-Ladakh vidí trhák, ale poté, co byl ohromující cíl natočen ve filmech jako Dokud jsem naživu A Cesta do LadakhuTo bylo téměř předjet indickými turisty, kteří jsou fanoušky Bollywoodu.

Které z těchto míst byste chtěli přidat do svého seznamu přání?

READ  Ed Sheeran uspořádá exkluzivní večírek anglickému fotbalovému týmu v roce 2021 Euro | Zprávy ze zábavy

Zásluhy na sociálních sítích a předních obrázcích: Yash Raj Films, Excel Entertainment, Eros International

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *