Česko se otepluje dvakrát rychleji

Nový ministr životního prostředí se představil prohlášením, že Česko se otepluje dvakrát rychleji. Tím prokázal silné politické vedení v oblasti, která mu byla svěřena.

republika Che Jako jedna z nejhůře postižených zemí v důsledku změny klimatu není Zelená dohoda pouze nařízením EU, ale je pro nás nutností. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS o tom hovořil nově jmenovaný ministr životního prostředí Petr Hladík (KDU-ČSL). Mluvil však i o brněnské kauze nebo o tom, jak kombinuje ministerskou práci s výchovou pěti dětí.

Výrok Petra Hladíka nespadl z nebe. Hladík v podstatě opakuje tvrzení našich klimatologů, kterým média říkají „naši odborníci“. Pod názvem Odborníci varují: Česká republika se otepluje dvakrát rychleji, než je celosvětový průměr Tyto zprávy byly zveřejňovány již léta. Zpráva z odkazu je ze srpna 2021. Ministr Hladic opakuje tvrzení odborníků. Jako správný progresivní politik musí jistě dodat, že Zelená dohoda je pro Českou republiku zásadní. Protože to bylo nutné i pro progresivisty z Bruselu, rozhodli se tito pokrokáři nařídit nám karanténu všech budov bez ohledu na jejich stáří. Strážci budou šťastní, že?

Hladic je samozřejmě naprosto neschopný člověk a jako politik oddaný své straně je vůči lidem ekologicky zodpovědný. Stejně jako mnoho jeho předchůdců, kteří dosáhli tohoto postavení, byl neschopný. Některé byly přirozeně ještě intenzivnější zelené – Viz Martin Bursick, ještě dnes zarytý klimatický alarmista. Žádný Hladič, je to „jen“ oportunista, který říká, co se od něj očekává.

Pokud jde o jmenování bývalého prezidenta Miloše Zemana, důvody nejmenování jsou jistě jasné. Jenže i bývalá Zemanova vláda měla neschopné stranické odborníky a jeden z ministrů nakonec šel sedět. Zemanovo odmítnutí Hladice proto bylo pouhou nadávkou, kterou nový prezident Petr Pavel pohotově napravil.

K tomu, že se Česko otepluje dvakrát rychleji, lze však přičíst ještě mnoho „maličkostí“. Česká republika není středem světa, ale možná geografickým středem Evropy, a to tvrzení platí pro celou Evropu. Pokud vím, polární oblasti, zejména Arktida, se oteplují ještě rychleji. Podle „expertů“ bychom neměli pochybovat o tom, že za oteplováním – spalováním fosilních paliv – stojí lidé – určitě bychom měli naši „chybu“ napravit. Jako Evropa nebo EU se tedy skutečně zbouráme a omezíme používání fosilních paliv, i když nemáme na chleba. Vlastně a do písmene.

Takzvaná „totalitní Čína“ je tak směšná – jak jí říká Jakub Železný v každém díle Událostí v ČT – že funguje i na snižování emisí oxidu uhličitého. To je občas slyšet i v našich médiích. Realita je ale taková, že Čína otevírá mnoho uhelných tepelných elektráren a celá Evropská unie nemá k dispozici mnoho uhelných elektráren. Pokud by emise oxidu uhličitého byly globálním problémem, mohli bychom odstavit všechny naše uhelné elektrárny, ale Čína by je nahradila. Na posledním zasedání čínského parlamentu, který potvrdil Si Ťin-pchinga jako prezidenta, si Čína stanovila zcela jiné priority – zejména jednotu s Tchaj-wanem. Ani naše média se samozřejmě netají tím, že po vzoru Evropské unie zavřou všechny uhelné elektrárny.

Zelená dohoda je jasný koncepční dokument, který lze za každou cenu realizovat a jak již bylo zmíněno výše, nemá vliv na globální oteplování. To stačí na někdejší plány komunistů, kteří plánovali rozvoj socialismu tak dlouho, až se socialistické hospodářství pod vlivem tzv. „přestavby“ zcela zhroutilo. Reformátor Michail Gorbačov se stal hrobkou Sovětského svazu. Totéž by se mohlo stát v EU – budeme se „reformovat“, dokud se klimatické „ucho“ neutrhne. Kam zmizela realita klimatických změn, jako jsou přirozené cykly systému Země-Slunce popsané za poslední tisíce, desetitisíce a statisíce let? I komunisté měli jasno v tom, že komunismus přichází v dějinách. Stejně tak moderní ekologické klimatické alarmisty. Hladic je služebníkem jejich zájmů.

READ  Česká republika hledá u pacientů s COVID pomoc z jiných zemí | Zprávy o virové infekci Corona

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *