Konečně můžeme mluvit o Chromebooku HP Dragonfly Pro

Hvězdou tohoto týdne v The Chrome Cast je bezesporu Chromebook HP Dragonfly Pro. A i když některé bizarní špatné zprávy o baterii vyvolaly vlny na webu, ohromující odezva na toto zařízení každému, komu jsme jej ukázali, je velmi pozitivní a máme pocit, že jde o vlajkovou loď Chromebooku, na kterou jsme všichni čekali. Google – místo toho jen od HP. S tímto zařízením se děje tolik dobrých věcí, že to zabere celou první polovinu představení.

Ve druhé polovině jsme to nechali na nový režim zařízení ChromeOS, kde jsme probrali několik nových vodítek, které jsme našli pro připravované odnímatelné Chromebooky, které by se měly rozvětvovat ze základní desky „Geralt“. Zdá se, že jeden z nich je nástupcem velmi působivého Lenovo Chromebook Duet 5, a pokud toto zařízení bude následovat s několika vylepšeními, budeme se těšit.

Odkazy

Tuto epizodu sponzoruje HLEDÍ. VIZOR je řešení pro správu IT aktiv a Chromebooků navržené speciálně pro školní čtvrti a nabízející posluchačům Chrome Cast speciální 20% slevu. VIZOR se integruje s administrátorskou konzolí Google a vaším studentským informačním systémem. S VIZOR můžete snadno zjistit, který student má Chromebook, zjednodušit pokladny zařízení pomocí čárových kódů, spravovat opravy a automaticky deaktivovat ztracená nebo odcizená zařízení a zároveň informovat rodiče, to vše jediným kliknutím. klikněte zde Zjistěte více o VIZOR a získejte slevu 20 %.

NordVPN vám také nabízí tento prsten. Klikněte sem, vyzkoušejte to a získejte 2 roky za 3,29 $ měsíčně.

Tým Chrome Unboxed využívá Fresh Roasted Coffee, oficiální kávu podcastu Chromecast! Kliknutím sem zakoupíte speciální edici Chrome Unboxed Special Edition.

READ  iFixit Mac Studio Decomposition odhaluje svůj brutální chladicí systém

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *