Thajští námořníci zachraňují kočky před potápějící se lodí, která začala hořet

To je pro ni katastrofa Šťastný konec.

čtyři kočky Jsou ponecháni na potápějící se lodi čekající na péči poté, co je tento týden zachránili námořníci z Thajského královského námořnictva při dramatické záchraně na moři.

Námořní a pobřežní stráž země reagovala na místo potopení rybářského člunu v úterý u pobřeží Sutton County na jižním cípu Středozemního moře. Thajsko, Podle Thajského královského námořnictva.

Důstojník thajského námořnictva plave se zachráněnou kočkou na zádech v Andamanském moři 2. března 2021 na této fotografii získané ze sociálních médií. (PO1 Wichitt Buckdelon via Reuters)

Pes přežije požár dva týdny sám, než se sejde s majitelem

Osm členů posádky, tři Thajci a pět z Myanmaru, již bylo zachráněno. Námořníci námořnictva zkoumali příčinu potopení a hledali únik ropy, když si všimli, že kočky jsou stále na potápějící se lodi, která byla v té době ukotvena ve vodě a téměř úplně ponořena po převrácení.

Řekl první Pvt. Wichitt Buckdelon Reuters.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Fotografie zveřejněné na Facebooku Thajským královským námořnictvem ukazují, jak se kočky schoulené k sobě chovají mokré a ustráchané.

Další fotografie ukazují, že námořník má na sobě záchrannou vestu a plave, aby získal kočky, čímž dává zvířatům cestu do bezpečí, zatímco se drží na ramenou. Další námořníci vytáhli provaz, aby mu pomohli nést kočky na jejich lodi.

Příspěvky námořnictva na Facebooku o záchranné operaci získaly více než 15 000 „lajků“ a tisíce komentářů chválících akce námořníků.

Kliknutím sem se přihlásíte k odběru našeho zpravodaje o životním stylu

Agentura Reuters uvedla, že záchranáři se o kočky starají na jejich základně na ostrově Koh Lipe. Fotografie, které námořnictvo zveřejnilo na Facebooku, ukazují, jak vojáci suší kočky ručníkem a jak sedí u stolu s velkými miskami krmení pro kočky.

READ  Bývalý důstojník americké armády říká, že Putin je „uvězněné zvíře“

„O čtyři kočky je dobře postaráno,“ napsali.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *