KCR na pódiu se 4 MLA z Telangany, kteří tvrdili pytláctví, zaútočili na BJP

KCR na pódiu se 4 MLA z Telangany, kteří tvrdili pytláctví, zaútočili na BJP

Hajdarábád:

Hlavní ministr Telangany K Chandrashkar Rao dnes zaútočil na BJP a premiéra Narendru Modiho s tvrzením, že „Dillí makléři“ se pokusili uplatit čtyři MLA jeho strany Telangana Rashtra Samethi. Odkaz byl na středeční incident na farmě v Telanganě, který spustil politickou bouři ve státě před hlavním sekundárním průzkumem, který pravděpodobně otestuje jeho stranu.
Premiér Narendra obvinil Módího z „podpory tohoto druhu politiky“ a řekl, že zajistí, aby BJP nezískala „jeden hlas od rodiny tkalců“.

„Co víc si přát od premiéra Módího? Není větší pozice než premiér, že? Nestal jste se premiérem jednou, ale dvakrát. Proč ten povyk? Proč tohle zlo a proč ten nepořádek?“ Řekl to na setkání v Mongodu, kde jsou na 3. listopadu naplánovány doplňovací volby.

BJP popřela obvinění z pytláctví a prohlásila, že šlo o drama „napsané, režírované a produkované premiérem“. BJP se také obrátila na soud a volební komisi.

„Někteří makléři v Dillí přišli zpochybnit sebeúctu Telangany… nabídli 100 milionů rupií čtyřem MLA,“ řekl pan Rao, když prozkoumal čtyři, kteří na farmu zavolali policii, údajně „operaci Lotus“. Zatčeni byli tři lidé včetně podnikatele.

Ramachandra Bharati známý jako Satish Sharma, Nanda Kumar a Simhaji Swamat byli posláni na 14 dní do vězení.

Premiér během řeči řekl: „Oni (BJP) chtěli vzít Telanganu… Říkám farmářům – když budeme hlasovat, musíme hlasovat opatrně. S takovou politikou se nemůžeme nechat podplatit nebo oklamat.“

Ve středu pilot Telangana Rashtra Samithi MLA Rohith Reddy podal stížnost na policii, v níž tvrdil, že Ramachandra Bharati a Nanda Kumar, oba přidružení k BJP, se s ním setkali a nabídli mu 100 milionů Rs, aby se připojil k BJP.

Ve stížnosti bylo uvedeno, že také pohrozili, že v případě nedodržení budou proti nim vedeny trestní případy prostřednictvím centrálních agentur, jako je Ústřední úřad pro vyšetřování.

READ  Vladimir Putin ji prohrává s vicepremiérem Denisem Manturovem na setkání s ruskými představiteli

Obvinění přicházejí před doplňovacími volbami v Mongodu – prvními volbami od doby, kdy pan Rao zahájil „Bharat Rashtra Samethi (BRS)“, národní verzi jeho strany.

Dnešní video

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *