Japonský film Ring Wandering byl oceněn Zlatým pávem na 52. místě IFFI

Japonský film režírovaný Masakazu Kaneko průchozí kroužek Ringu Wdaringu byl v nedělní závěrečný den 52. Mezinárodního filmového festivalu v Indii (IFFI) oceněn nejvyšším vyznamenáním a odnesl si kýženou cenu Zlatý páv.

Japonský film je o ctižádostivém umělci mangy, který při hledání kostí, o nichž věří, že mu pomohou dokončit jeho umělecké dílo, nakonec objeví vzpomínky na válku.

Porota popsala film jako vzrušující odměňující zážitek a poznamenala, že ačkoli vypadal, že oživuje válečné vzpomínky, nebyl to válečný film a místo toho se soustředil na lidské vztahy.

Britský režisér českého původu Václav Kadernaka mrtvá záchrana Získal cenu Silver Peacock za nejlepší režii.

Jitendra Bikulal Joshi, známý mimo maráthské kinematografie jako Constable Katikar posvátné hryJe Indie hrdá na zisk Silver Peacock Award za nejlepšího herce (muž).

Dostal ji za úžasné ztvárnění Nishikanta Kamata v maráthském filmu Godavarikterý také obdržel Zvláštní cenu poroty pro svého režiséra Nikhila Mahajana.

Sdílení zvláštní ceny poroty s Nikhil Mahajan Can Rodrigo de Oliveira za jeho portugalský film První spadne.

Stříbrného páva za nejlepší herečku (ženu) získala Angela Molina za roli v něm Charlotte.

ruský film Kolej / Upshaja Za režiséra Romana Vasjanova, který získal zvláštní uznání poroty mezinárodní soutěže, dokonce zastupovala švýcarská režisérka argentinského původu Marie Alessandrini. budete hořet Získal cenu za nejlepší celovečerní film pro režiséra.

READ  Výuka tenisu od Bena Sheltona

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *