Magický svatojánský koncert Chesterfield Symphony Orchestra v čele k 40. výročí sezóny

Chesterfield Symphony Orchestra se připravuje na Midsummer Magic.

Hudebníci zahrají Beethovenovu předehru Egmont op. 84, Dvořákova Česká suita op. 39 a Schumannova Symfonie č. 3 Es op. 97 v Speedwell Rooms, Staveley, dne 3. července 2022 od 19:30.

Orchestr bude řídit houslistka Lucy Phillips, která je hostující učitelkou na katedře hudby na University of Sheffield. Lucy pravidelně koncertuje a spolupracovala s klavíristy Davidem Hammondem, Timem Hortonem, Tomem Owenem, Ingou Stanovich a Betty Toikou. Také napůl hraje na housle a violoncello s Johnnym Engelem a vystupuje na nedělním odpoledním koncertním cyklu ve Fulwood Old Chapel v Sheffieldu.

Koncert bude moderovat ředitel orchestru Jack Grimes. Jack řídil Leeds College of Music s kamerami na koncertech na mezinárodních pódiích a evropských turné. Naučil se od dirigentů orchestru, jako je Tom Newall (bývalý hudební ředitel Chesterfield Symphony Orchestra), John Malaxitexiparia, Jonathan Law a Marco Bellassi, lekcím, které mu umožnily stát se hudebním ředitelem Alwoodley Sinfonia a Leeds College of Music Camerata.

Účast Do našeho denního zpravodaje

Chesterfield Symphony Orchestra (CSO) byl založen v roce 1982 a má 15 hudebníků a rozrostl se do skupiny téměř 50 věčných hudebníků.

Oslavy 40. výročí zahájí koncert ve Winding Wheel v Chesterfieldu 19. listopadu v 19:30. Bývalá členka CSO Lucy Healyová bude během tohoto zimního koncertu sólistkou Arutiunianova Trumpetového koncertu na Ab Major, jehož program zazní skladby Rossiniho, Eltona a Elgara.

READ  Harry Potter: Návrat do Bradavic Trailer Spěch vzpomínek a nostalgie

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *