Jak se jihoindická hvězda Dhanush připravovala na svůj hollywoodský vzhled ve filmu Šedý muž?

Jak se jihoindická hvězda Dhanush připravovala na svůj hollywoodský vzhled ve filmu Šedý muž?

Je to více než dvě desetiletí, co se Dhanush cítil jako začátečník, takže příležitost sledovat tyto kroky jako součást šedý muž Bylo to oko.

Jihoindický herec, vlastním jménem Venkatesh Prabhu Kasturi Raja, vyměnil účet tamilské filmové hvězdy za vedlejší roli v akčním trháku, který měl premiéru v pátek v kinech a na Netflixu 22. července.

Ve svém hollywoodském debutu se Danush připojuje k zabijáckému obsazení v čele s Ryanem Goslingem, Chrisem Evansem a Alfrem Woodardem ve strhujícím špionážním příběhu založeném na sérii románů Marka Greena.

Režie: Anthony a Joe Russoovi, dva bratři vzadu Avengers: Endgamevelkorozpočtový film si klade za cíl být odrazovým můstkem pro potenciální franšízu.

Dhanush říká, že práce na filmu mu dala „pochopení toho, jak Hollywood funguje“.

„Za 22 let práce v hindském filmovém průmyslu jsem natočil asi 50 filmů a nemáte často příležitost cítit se jako nováček, protože je to poprvé, co je to všechno tak rozmazané a nevíte, co se děje. dál,“ řekl na tiskové konferenci k filmu.

„Ale tentokrát jsem dostal příležitost podívat se na sebe jako na nováčka a bylo to skvělé, protože jsem vyrostl na hollywoodských filmech a být v jednom z nich je opravdu skvělé.“

šedý muž Sleduje dobrodružství Court Gentryho (Goslinga), titulní postavy, vládního žoldáka operujícího pod kódovým jménem Sierra Six.

Po nečekaném odhalení temných státních tajemství uniknou šlechtici před vrahy vedenými nepřítelem Lloydem Hansenem (Evans).

Mezi těmi, kdo hledají postavu Dhanushe, je Avik San, jehož roli pro něj napsali bratři Russoové poté, co ho zaujala jeho práce v bollywoodských filmech. Dhanush je jedním z mála herců, kteří měli úspěch v jižní Indii, stejně jako v nejslavnějším hindském filmovém průmyslu.

„Avik San má být velmi klidný, tajemný a vyrovnaný, ale s takovým momentem a energií,“ říká Dhanush. „Je to postava, která vás nutí neustále přemýšlet.“

READ  Podivná evropská pravidla pro předávání vakcíny Covid

Přestože akční scény ve velkém měřítku nejsou nijak výstřední, Dhanush říká, že adaptovat speciální akční formu bratří Russoových do filmové tvorby vyžadovalo určité úsilí.

„Měsíc a půl jsem trénoval a týden před začátkem natáčení jsem si zkroutil krk a řekl si ‚Sakra, co teď budu dělat? „Doktor měl týden čas, aby mě připravil,“ vzpomíná.

„Nějak našli způsob, jak mě začlenit do vzrušujících akčních sekvencí, a byl to skvělý zážitek.“

Od Bridgeton po CIA

Britský herec Reggie Jane Page jako ředitel CIA Denny Carmichael ve filmu Šedý muž Foto: Netflix

Také vstupuje do své dosud největší hollywoodské role jako Rege-Jean Page, nově ze své hvězdné role vévody z Hastings v dobovém dramatu Netflix. Bridgeton.

Britský herec počítá a tiše prohrává jako ředitel CIA Denny Carmichael, když přemýšlí, zda se jeden z jeho nejlepších aktiv, Gentry, stal nadbytečným.

„Snažím se pokrýt každý text jako ta kachna, kterou jsem nikdy v životě neviděl, a začít konverzovat. Chtěl jsem se ujistit, že ten chlap má zázemí a důvod být tím, čím je, protože okamžitá reakce na Carmichaela vypadá na něj a ‚Kdo to dělá?’“ píše se na stránce.

„Takže jsem mu chtěl dát trochu hloubky a něco zajímavého v jeho pozadí… něco ambiciózního, co by vysvětlilo, proč na sebe tak tlačí.“

promítání filmu

Ambice a rozsah se odrážejí i za kamerou.

produkce 200 milionů australských dolarů, šedý muž Jde o nejdražší film produkovaný Netflixem a Anthony potvrzuje, že ukáže několik skvělých akčních scén, které se natáčely v Praze, hlavním městě České republiky.

READ  FIFA umožní Rusku hrát kvalifikaci mistrovství světa navzdory hrozbám z České republiky, Polska a Švédska - Aktualizace

„Potřebovali jsme velkou část města, abychom to mohli uskutečnit, protože to začíná na hlavním náměstí a má městskou honičku,“ říká.

„Abych vám ukázal, že to bylo těžké, je tu tramvaj, na kterou Šedý leze a stará se o ni přes Prahu, a ke spuštění této sekvence jsme použili skutečnou tramvaj a autobus, které jsme navrhli tak, aby vypadaly přesně jako tramvaj, ale jeli jsme na kolech. Někdy jsme totiž potřebovali, aby tramvaj jela rychleji, než jsme mohli, abychom skutečně vystoupili nebo vyjeli z ulic, které nemají koleje.“

Další pochází z „The Grey Man“

zástupci

Joe ocenil mix mladých a zkušených talentů, kteří přispěli k vývoji scénáře.

„Chtěli jsme, aby měli emocionální vlastnictví postav, protože všichni tady jsou skvělý vypravěči a také skvělý herec,“ říká.

„Mají úžasné bohaté zkušenosti a vyzýváme všechny naše spolupracovníky, aby je předložili.

S každým hercem natolik zajímavým, aby měl svůj vlastní film, Anthony doufá, že vydá jeho pokračování šedý muž.

„Podívejte, součástí naší motivace dát dohromady takový štáb, který dokáže ztělesnit tolik zajímavých postav, byla naděje na vytvoření světa, který chcete následovat,“ říká.

„Takže ano, doufám, že je tu více příběhů, které bych mohl vyprávět.“ šedý muž Globalismus.“

The Grey Man vstoupí do kin v pátek a na Netflixu se bude vysílat od 22. července

Aktualizováno: 14. července 2022 v 10:33

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *