Izraelský voják byl zraněn při bodném útoku poblíž jeruzalémského policejního ředitelství

Izraelské úřady uvedly, že izraelský civilista a voják byli v pondělí mírně zraněni při bodném útoku poblíž policejního ředitelství v Jeruzalémě.

Policie uvedla, že policisté útočníka na místě činu zastřelili. O jeho stavu nebylo nic známo, ale obrázky ukazovaly tělo vycházející z místa nehody.

“Asi ve 13:30 dorazil útočník na stanici lehké železnice, vytáhl nůž a zranil tam dva lidi. Policisté, kteří byli na místě, rychle zareagovali a útočníka zastřelili a zneškodnili,” aniž by upřesnil ať už to znamenalo, že ten muž byl zabit nebo zraněn.

Izraelská armáda popsala bodnou událost jako zjevný teroristický útok.

Zdravotníci dorazili na místo údajného bodného útoku na lehkou železniční stanici ve východním Jeruzalémě 24. května 2021 (United Hatzalah)

K útoku došlo poblíž stanice lehké železnice na ulici Haim Bar Lev v Jeruzalémě, poblíž národního ředitelství izraelské policie ve východním Jeruzalémě, oblasti, která byla v průběhu let svědkem mnoha teroristických útoků.

Získejte e-mailem The Times of Israel Daily Edition a nenechte si ujít naše nejdůležitější zprávy. Přihlaste se k odběru zdarma

Zdravotníci uvedli, že oběťmi byli mladí muži kolem dvaceti. Byli převezeni do nemocnice Hadassah poblíž Mount Scopus k ošetření.

Armáda později uznala, že jedním ze zraněných byl voják IDF.

Videozáznamy z webu ukázaly, že údajný útočník leží na zemi, když policisté oblast uzavírají.

V posledních týdnech došlo k eskalaci útoků na izraelské bezpečnostní síly a civilisty na Západním břehu Jordánu a v Jeruzalémě uprostřed eskalačního napětí v hlavním městě a navíc k jedenáctidennímu konfliktu s ozbrojenými hnutími v pásmu Gazy.

Jsem hrdý na to, že pracuji pro The Times of Israel

Řeknu vám pravdu: život tady v Izraeli není vždy snadný. Ale je plný krásy a smyslu.

READ  Uzavření během Velikonoc způsobuje `` nová epidemie`` v Německu způsobená virovou proměnnou

Jsem hrdý na to, že mohu pro The Times of Israel spolupracovat s kolegy, kteří šíří své srdce ve své práci každý den, každý den, aby zachytili složitost tohoto výjimečného místa.

Věřím, že naše zprávy stanoví důležitý tón poctivosti a slušnosti, který je nezbytný pro pochopení toho, co se v Izraeli skutečně děje. Trvá to hodně času, odhodlání a tvrdé práce na našem týmu, abychom to napravili.

Vaše podpora je prostřednictvím členství v Komunita Times of IsraelMůžeme pokračovat v práci. Připojíte se dnes k naší komunitě?

Děkuju,

Sarah Tuttle Singer, editor nových médií

Připojte se ke komunitě Times of Israel

Připojte se k naší komunitě

Vlastně člen? Přihlaste se, abyste to přestali vidět

To myslíš vážně. vážíme si toho!

Proto přicházíme do práce každý den – abychom poskytli významným čtenářům, jako jste vy, zpravodajství o Izraeli a židovském světě, které si musíte přečíst.

Takže nyní máme požadavek. Na rozdíl od jiných zpravodajských serverů jsme nezaváděli neplacený systém pro odhlášení. Ale protože tisk, který děláme, je drahý, zveme čtenáře, jejichž posláním The Times of Israel se stalo pomáhat podporovat naši práci připojením Komunita Times of Israel.

Za pouhých 6 $ měsíčně můžete přispět k podpoře naší kvalitní žurnalistiky a zároveň si užít The Times of Israel Reklamy zdarma„Kromě přístupu k exkluzivnímu obsahu, který je k dispozici pouze členům komunity Times of Israel.

Připojte se k naší komunitě

Připojte se k naší komunitě

Vlastně člen? Přihlaste se, abyste to přestali vidět

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *