White Day: A Labyrinth Named School přichází na PS5

vydavatel PQube a vývojář sonori Pobyt bude uvolněn hororová hra Bílý den: Pojmenována Labyrintová škola pro PlayStation 5podle jeho nově zveřejněného Seznam cílů. Je uveden s datem vydání 30. září a 39,99 $.

Verze pro PlayStation 5 bude obsahovat více než 30 outfitů, které byly původně vydány jako obsah ke stažení.

PQube nedávno škádlil A bílý denOznámení týkající se 31. května. Bílý den 2: Květina, která lžeJe také ve vývoji. Aktuálně není jasné, zda bude PlayStation 5 verze původní hry jediným oznámením plánovaným na 31. května, nebo bude doprovázet další informace o pokračování.

Bílý den: Pojmenována Labyrintová škola V současné době k dispozici pro PlayStation 4 a PC prostřednictvím páraiOS přes Obchod s aplikacemia Android přes aplikace google.

Zde je přehled hry přes PQube:

Kolem

Připravte se na nerovný korejský horor! Vžijte se do kůže studenta Hee-Min Lee a odolejte hrůzám střední školy Yeondu v děsivé survival hororové hře plné hádanek, tajemství a – samozřejmě – smrtících duchů.

příběh

Připravte se na jednu z nejvíce mrazivých her všech dob! V předvečer White Gift-Giving Day se nový student střední školy Yeondu Hee-Min Lee vplíží do školy, aby ukryl bonboniéru pro svou vysněnou dívku. Ale když se dveře školy zavřou, ocitne se přes noc uvězněný v budově, pronásledován vražedným uklízečem a pronásledován neklidnými duchy mrtvých.

Když hrajete za Hee-Min Lee, dokážete zůstat skryti, řešit stopy a odhalovat temná tajemství minulosti budovy, abyste přežili smrtelné hrozby? Nebo vám hrůzy po vyučování vezmou život, než budete moci uniknout? Bez zbraní na obranu není v této době prostor pro chyby, tajněKlamné založené na tajemstvích a mnoha koncích.

Průvodce funkcemi

  • Klasický horor pro novou generaci – Nechvalně známý korejský survival horor z roku 2001, který byl původními fanoušky považován za jednu z nejděsivějších her všech dob a dosáhl návratnosti díky populární poptávce. Kompletně zrekonstruován pro současné hráče a nakonec přeložen pro západní publikum, Bílý den: Pojmenována Labyrintová škola Je to opravdu špatná videohra.
  • Příběh o bodnutí páteře Uvězněni v noci ve vaší škole musíte se svými spolužáky prozkoumat pečlivě zakroucené uličky s baterkou, schovat se před posedlými stalkery a uniknout zlým duchům při pokusu o útěk. Díky rozvětveným dialogům, sběratelským strašidelným příběhům a skrytým obavám White Day: A Labyrinth Named School vyžaduje hraní se zapnutými sluchátky a zhasnutými světly.
  • Vícenásobné zakončení – pro tebe práces určit, kam příběh směřuje! Utvářejte svůj vztah s ostatními studenty uvězněnými ve škole, abyste zachránili nebo obětovali své přátele na cestě k odemknutí devíti různých konců.
  • Hádanky pro ohýbání mysli – V prostředí plném hádanek klasického stylu o přežití White Day otestuje váš mozek stejně jako tlačítko přehrávání. Sbírejte předměty, řešte hádanky a závodte s časem, abyste zachránili své přátele před určitým trápením a odemkli školní tajemství.
  • Podvodníci nikdy boom – Tato škola je moudrá pro ty, kteří chtějí používat zkratky! Řešení hádanek se pokaždé mění, takže všechny děsivé části s přeskakováním nápadů zabalte s průvodcem.
  • Inovativní systém dynamického strašení – Chceš jen vstřebat ten příběh? Hrát dál Je to velmi snadné spiknutí bez výzvy. Toužíte dokázat svou statečnost? Zvyšte úroveň obtížnosti, abyste zintenzivnili hororové a strašidelné aktivity a zároveň se připravte na hon na jaro, když to nejméně čekáte.
  • tradiční Přežití Hororová mechanika – Záchranné body založené na zdrojích a omezené léčivé předměty zajišťují vzrušující cestu, která nezabere žádné vězně.
  • Nové vlastnosti – Kromě zcela nových vizuálních a zvukových efektů objevte zcela novou postavu, scénář, přepracované duchy a speciální konce vytvořené speciálně pro tuto novou verzi.

READ  Microsoft Surface Duo 2 byl ukončen FCC před jeho debutem později tento týden

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.