Investujte do odvážné progresivní žurnalistiky

Jak se blíží jaro, boj za demokracii nekončí. Zatímco pro Joea Bidena to vypadá dobře, je jasné, že bílá nacionalistická a nenávistná rétorika Donalda Trumpa v Republikánské straně zapustila kořeny. Boj za Ameriku bude pokračovat, zatímco Mitch McConnell a republikáni v Senátu se snaží zabránit demokratům v přijetí i těch nejpopulárnějších opatření za Bidenova předsednictví.

Pandemie pokračuje, zatímco Američané jako vy pokračují v boji za reprezentaci a brání vzestupu fašismu. Navzdory výzvám, kterým žurnalistika čelí, a rostoucímu finančnímu stresu způsobenému pandemií, jsme měli to štěstí, že máme věrnou čtenářskou základnu a mohli jsme se touto krajinou doposud pohybovat. Pokud jste jedním z našich více než 5 000 odběratelů, nemůžeme vám dostatečně poděkovat. Chceme být schopni zachovat posvátnost naší redakce během této hospodářské krize a krize veřejného zdraví, kdy to nejvíce potřebujeme.

Ani nemůžeme začít vyjadřovat naši vděčnost vám – našim čtenářům, dárcům a předplatitelům – za vaši oddanost Raw Story. Pokud nemůžete přispět, vašich čtenářů je víc než dost. Kdybyste však mohli, znamenalo by to pro nás celý svět. Předplatné a dary jsou zásadní pro udržitelnost zpravodajského průmyslu. Bez tebe nemůžeme bojovat.

darovat 10 babek Nebo více měsíční/95 dolarů Nebo více JednouZískáte také pokročilý přístup bez reklam k původním zprávám z Raw Story a AlterNet, exkluzivní investigativní obsah a další.

Pokud byste místo toho chtěli přispět jednorázově, klikněte sem.

Chcete-li přispět přes PayPal, klikněte zde.

Dáváte přednost starému způsobu? Svůj dar můžete poslat šekem na adresu: Raw Story Media, Inc. PO Box 38771, Pittsburgh, PA 15238

Podpora pro Raw Story Investigates se vynakládá na původní investigativní reportáže a program Raw Story Investigates, který všem čtenářům poskytuje bezplatnou původní žurnalistiku. Dary nejsou daňově uznatelné.

READ  Varianta Omicron možná zachytila ​​kus viru běžného nachlazení

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.