Indická víza pro občany Pobřeží slonoviny, Česka, Džibutska, Dominiky a Salvadoru

Indická víza pro občany Pobřeží slonoviny, Česka, Džibutska, Dominiky a Salvadoru

tisková zpráva

Zveřejněno 31. srpna 2023

Indické vízum pro občany Pobřeží slonoviny

S rostoucí popularitou země mezi mezinárodními turisty vytvořily úřady India Online Visa, aby zjednodušily proces žádosti o vízum. S rostoucí popularitou země mezi mezinárodními turisty vytvořily úřady India Online Visa, aby zjednodušily proces žádosti o vízum. Občané Pobřeží slonoviny mohou požádat o indická e-víza. Od roku 2014 indická vláda umožnila online žádosti o e-víza z více než 169 zemí. V závislosti na vašem důvodu cestování, ať už jde o turistiku, návštěvu přátel, obchodní nebo lékařskou péči, má Indie co nabídnout. Indická elektronická víza. Indické e-turistické vízum je platné jeden měsíc, jeden rok nebo pět let. Ti, kteří chtějí navštívit příbuzné nebo přátele v Indii, mohou požádat o indické e-turistické vízum, které umožňuje pobyt až 30 dní na cestu nebo celkem 90 dní v závislosti na platnosti víza. Žádost o indické e-Visa lze nyní podat online, což žadatelům šetří čas a peníze, takže není třeba sjednávat schůzku na místním indickém velvyslanectví nebo konzulátu.

Indické vízové ​​požadavky pro občany Pobřeží slonoviny

 • Platný cestovní pas (platný 6 měsíců od data příjezdu)
 • Platná e-mailová adresa pro příjem Indie eVisa do jejich doručené pošty.
 • Platná kreditní nebo debetní karta k zaplacení poplatku eVisa.

Indické vízum pro české občany

Čeští občané musí vstoupit do Indie do jednoho roku od schválení víza. Od roku 2014 indická vláda umožnila lidem z více než 169 různých zemí žádat o elektronická víza online. Mezi oprávněné žadatele na tomto seznamu patří čeští občané. Indie České vízum je nezbytný dokument, který umožňuje českým občanům snadný vstup do země. S e-Visa pro turisty může cestovatel zůstat v Indii až 90 dní. Jedná se o vízum s jedním vstupem, které lze použít pro turistické účely k návštěvě přátel a rodiny v Indii. Český občan může obchodně navštívit Indii pomocí Business e-Visa. Tento typ elektronických víz umožňuje celkovou dobu pobytu 180 dní na dva vstupy do Indie. Upozorňujeme, že maximální počet dní povolený v Indii začíná prvním datem vstupu. Český pacient, který hledá krátkodobé lékařské ošetření, může požádat o lékařské e-vízum. Tato kategorie návštěvníků má povolen vstup do Indie třikrát na dobu maximálně 60 dnů. Maximální počet dní povolený v Indii začíná opět od prvního data vstupu. Indie e-Visa lze nyní zažádat online, což znamená, že není nutné domlouvat si schůzku na místním indickém velvyslanectví nebo konzulátu, což žadatelům šetří čas a peníze.

READ  Arménsko-česká dohoda o vojensko-technické spolupráci byla projednána ve výboru pro obranu a bezpečnost

Typy indických elektronických víz pro české občany

 • Indie turistické vízum
 • Obchodní eVisa pro Indii
 • Lékařská eVisa Indie
 • Zdravotnický asistent eVisa

Indické požadavky na eVisa pro české občany

 • Platný český pas (garantovaná platnost 6 měsíců od data příjezdu)
 • Platná e-mailová adresa pro příjem Indie eVisa do jejich doručené pošty.
 • Platná kreditní nebo debetní karta k zaplacení poplatku eVisa.

Indické vízum pro občany Džibutska

Turisté přicházejí do Indie z různých důvodů, včetně výjimečné architektury země, cvičení jógy a učení o duchovním léčení. Od doby, kdy byla vydána první elektronická cestovní licence v zemi, mnoho návštěvníků zjistilo, že cestování do Indie je jednodušší. Díky tomu je oblíbenou turistickou destinací a v roce 2014 indická vláda změnila postup udělování víz a rozšířila online cestovní povolení do 169 zemí včetně Džibutska, což svým obyvatelům usnadnilo žádat o indické vízum. E-Visa. Obyvatelé Džibutska mohou požádat o jeden ze čtyř typů indických e-víz: e-Tourist Visa, e-Business Visa, e-Conference Visa a e-Medical Visa. Ti, kteří chtějí navštívit Indii za účelem turistiky, mohou požádat o jednoměsíční e-turistické vízum, které jim umožňuje zůstat až 30 dní a účastnit se aktivit, jako je prohlídka památek, návštěva přátel a rodiny a účast na retreatech. Toto vízum umožňuje pouze dvě návštěvy země. Elektronické turistické vízum, platné jeden rok a pět let, umožňuje návštěvníkům navštívit Indii několikrát během 90 dnů na návštěvu. Indická e-Visa lze nyní podat online, takže žadatelé nemusí sjednávat schůzku na místním indickém velvyslanectví nebo konzulátu, což šetří čas a peníze.

Indické vízové ​​požadavky pro občany Džibutska

 • Platný cestovní pas (platný 6 měsíců od data příjezdu)
 • Platná e-mailová adresa pro příjem Indie eVisa do jejich doručené pošty.
 • Platná kreditní nebo debetní karta k zaplacení poplatku eVisa.
READ  UMass Lowell Czech přidává pistácie vpřed

Indické vízum pro občany Dominiky

V reakci na zvýšený počet návštěvníků vstupujících do Indie změnila indická vláda v roce 2014 svou vízovou politiku. V důsledku toho byla přijata elektronická cestovní autorizace pro občany 169 zemí, včetně Dominiky, což usnadňuje získání indického e- -Vízum. Dominikánci mají od roku 2014 přístup k online formuláři žádosti od indické vlády. Dominikánci v Indii mohou požádat o jednu ze tří kategorií elektronických víz: turistická, obchodní nebo zdravotní. Jednoměsíční e-turistické vízum vám umožňuje zůstat v zemi až 30 dní za účelem prohlídky památek a návštěv přátel a příbuzných. Toto vízum umožňuje pouze dva vstupy. Dlouhodobé turistické e-vízum s platností 1 rok a 5 let umožňuje dominikánským cestovatelům zůstat v Indii na vícenásobné vstupy až na 90 dní. 1 Year Business eVisa je pro obchodní cestující v Indii. Je určen pro účastníky konferencí a začínající podnikatelské aktivity a umožňuje pobyt až 180 dní. E-Medical Visa je pro ty, kteří přijíždějí do Indie za účelem lékařského ošetření. Držiteli umožňuje pobývat v zemi až 60 dní a to celkem třikrát. Obecně platí, že žádosti dominikánských občanů jsou schváleny do dvou až tří pracovních dnů. Žadatelé mohou požádat o vízum, jakmile budou znát datum a místo své cesty do Indie.

Indické vízové ​​požadavky pro občany Dominikánské republiky

 • Platný cestovní pas s platností minimálně šest měsíců.
 • Kompletní skenování pasových informací
 • E-mailovou adresu, na kterou můžete obdržet eVisa do vaší schránky
 • K úhradě poplatku eVisa můžete použít kreditní nebo debetní kartu.

Indické vízum pro občany Salvadoru

Vláda Indie poskytuje od roku 2014 online formulář žádosti o indická víza pro státní příslušníky Salvadoru. Salvadorané mohou získat e-vízum pro většinu krátkodobých výletů. Salvador je jednou z více než 170 zemí, které mohou požádat o e-vízum do Indie. Obyvatelé Salvadoru si mohou vybrat z různých indických online víz podle toho, proč do Indie přijeli. Obyvatelé Salvadoru mají nárok na všechna níže uvedená víza, která jsou organizována takto: Nejčastěji používaná indická turistická e-víza se používají k cestování a zábavě, stejně jako k návštěvě rodiny a účasti na cvičeních jógy nebo meditačních sezeních. . Během měsíční doby platnosti tohoto víza může návštěvník Salvadoru zůstat v zemi 30 dní. Vízum pro dvojí vstup umožňuje obyvatelům Salvadoru navštívit Indii dvakrát během doby platnosti. Kromě toho existují v Indii dva typy e-turistických víz: jednoleté e-turistické vízum a pětileté e-turistické vízum. Salvadorští cestovatelé mohou vstoupit a pobývat v Indii buď na jednoleté nebo pětileté vízum, každé nepřesahující 90 dní. Online žádost o indické e-Visa trvá asi 15 minut a formulář je zcela elektronický.

READ  Česká republika, Polsko: Nepříznivá předpověď počasí pro střední a východní Českou republiku a většinu Polska minimálně do 24. srpna

Dokumenty požadované pro salvadorské občany

 • Pas platný minimálně 6 měsíců po příletu do Indie.
 • Digitální kopie (skenování) bio stránky pasu.
 • Fotografie žadatele ve stylu pasu.
 • K úhradě poplatku eVisa můžete použít kreditní nebo debetní kartu.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem indických e-Visa do jejich doručené pošty.

Mediální komunikace
Jméno společnosti: indický úředník
Kontaktní osoba: Mukesh Sharma Findango
E-mailem: Poslat email
Telefon: +880 31-652225
Adresa:2293/A Zakir Hossain Road, Chattogram
Země: Bangladéš
Webová stránka: www.india-visa-online.org/hy/visa/

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *