Brankář Pavel Francos popisuje problém s dolní částí těla, který ho stál sezonu | Colorado Avalanche

Poté, co kvůli zranění opustil sezónu 2020, se zdá, že brankář Pavel Francos není nikde k nalezení. Ukázalo se, že byl stále kolem týmu a sledoval zápasy s týmem taxi, který byl schopen podstoupit operaci každého kyčle.

Doktor Mark Philippon, který v roce 2017 provedl operaci kyčle tehdejšímu brankáři Semjonovi Varlamovovi, se zabýval také Francosovými problémy. Francos věděl, že v krátké sezóně 2020–21 nebude hrát.

Hned po operaci, když jsem sledoval zápasy v televizi, jsem měl pocit, že si nejsem jistý, jestli bych tyhle věci mohl dělat znovu. Chvíli to trvalo, “řekl jednatřicetiletý muž.

Francos řekl, že nevkročil na led, dokud lavina nezmizela postseason. Vrátil se domů v České republice s pokyny, aby to zvládl.

Bylo to poprvé, kdy mohl po návratu do Colorada plně vyzkoušet své schopnosti. Očekává se, že nově získaný povýšenec Darcy Quimper bude při zahájení lavinové sezóny zálohovat.

„Jsem opravdu nadšený, že jsem zpět a hraji hokej, protože ho miluji a tolik mi chyběl,“ řekl Francoz. „Mým cílem je dělat svou práci a užívat si každou sekundu.“

READ  Členové EBU se připravují na biatlonovou sezónu před Pekingem 2022

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.