YouTube Go již od srpna nebude k dispozici

YouTube Go již od srpna nebude k dispozici

YouTube Go bude v srpnu trvale ukončen. Tým YouTube má oznámit Že přestane používat odlehčenou alternativu pro svou hlavní aplikaci, hlavně proto, že se v průběhu let stala nepotřebnou. YouTube vyvinul aplikaci Go pro uživatele, kde je konektivita špinavá, ceny mobilních dat přemrštěné a levné telefony, na kterých nelze spustit hlavní aplikaci stejně jako dražší zařízení, mohou být běžné. Tým vysvětlil, že od prvního spuštění Go v roce 2016 YouTube provedl řadu vylepšení výkonu hlavní aplikace.

Některé z těchto upgradů umožňují, aby hlavní aplikace běžela efektivněji na zařízeních základní úrovně a pro lidi s pomalými sítěmi. Tým říká, že také pracuje na nových ovládacích prvcích, které by lidem pomohly snížit spotřebu mobilních dat, pokud k nim mají omezený přístup, i když neuvedl, kdy bude nová funkce dostupná. Uživatelům Go se nyní doporučuje stáhnout si hlavní aplikaci, která na rozdíl od odlehčené verze umožňuje lidem komentovat, zveřejňovat příspěvky, vytvářet obsah a používat tmavé téma.

YouTube Go byl původně k dispozici ve formátu Indie A Indonésie než se vydá na cestu z beta verze A v roce 2017 byla opět široce vydána. V roce 2018 ji YouTube zveřejnilo ve více než 130 zemích, takže si 10MB aplikaci může stáhnout více uživatelů. Nyní je čas se rozloučit. Jako 9to5Google Poznamenává, že to vyvolává otázky o potřebě Android Go V budoucnu. Operační systém umožňuje rychlejší běh levných telefonů, ale může přijít chvíle, kdy hlavní platforma Android bude moci efektivně běžet na zařízeních nižší třídy.

Všechny produkty doporučené Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují přidružené odkazy. Pokud si něco zakoupíte prostřednictvím některého z těchto odkazů, můžeme získat provizi pro partnery.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *