Společnost Discord odešla z konverzací společnosti Microsoft a může hledat IPO – TechCrunch

O měsíc později Zprávy Zdroj obeznámený s touto dohodou společnosti TechCrunch potvrdil, že se společnost Microsoft snažila koupit aplikaci pro hlasové chatování Discord, a tyto konverzace se zastavily.

Společnost Discord přemýšlí o tom, že zůstane nezávislá, a může v nepříliš vzdálené budoucnosti zmapovat cestu svého IPO. The Wall Street Journal Poprvé jsem nahlásil zprávu, že dohoda byla ukončena.

Obě společnosti vedly rozhovory o převzetí, které ocenily společnost Discord na téměř 10 miliard dolarů, než se společnost Discord stáhla. Podle WSJ tři společnosti zkoumaly potenciální akvizici, ačkoli byl jmenován pouze Microsoft.

Nesouhlas Hodnocení se za loňský necelých šest měsíců zdvojnásobilo A jeho akcie vypadají žhavěji až v roce 2021. Milovaná aplikace pro hlasový chat původně navržená pro hráče, Discord byl na správném místě, než se zapálil současný trend hlasového chatování Clubhouse. Společnost Discord zahájila svoji vlastní podporu pro společnosti, které se snaží vyškrábat z Facebooku na Twitter za účelem vytvoření hlasových komunitních nástrojů Vybrané zvukové události minulý měsíc.

Rozhodnutí společnosti Discord odejít z prodeje má smysl pro společnost, která si přeje uchovat svou jedinečnou DNA, spíše než ji převést na stávající produkt ve větší společnosti. Výběr může společnost také oddělit Prodloužená antimonopolní bolest hlavyVzhledem k tomu, že zákonodárci zvažují legislativu, která může blokovat velké technologické dohody, aby se zabránilo dalším fúzím v průmyslu.

READ  Čínský rover mapuje 1000 stop skrytých „struktur“ pod temnou stranou Měsíce

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *