Icarus, další hra od tvůrce DayZ Deana Halla, bude spuštěna 11. srpna

Tento příběh je součástí sbírky příběhů s názvem


E3 2021 se koná 12. – 15. Června jako předělaná virtuální online událost. Nintendo, Xbox, Bethesda, Square Enix, Sega, Bandai Namco, Ubisoft, Capcom a další nabídnou nová oznámení o videohrách, upoutávky, data vydání a další.

Icarus, další hra od Den Z Studio Rocketwerkz od tvůrce Deana Halla bude spuštěno 11. srpna na Steamu. V překvapivém oznámení tato relační multiplayerová hra o přežití nebude zdarma. Místo toho bude hra stát 29,99 $ a bude vydána v kapitolách. Bylo to oznámeno v neděli během herní show s PC a doprovázel jej nový přívěs.

„Nechtěli jsme, aby obchodní model překážel hernímu zážitku,“ uvedla Hall v tiskové zprávě. „Od naší komunity jsme také hlasitě a jasně slyšeli, že se chtějí vyhnout nebezpečí volné hry. Chceme.“ Icarus Neustále se vyvíjet jako živá hra s novými výzvami relací a herními režimy, které jsou vždy přidávány. Myslíme si, že pravidelné kurzy a aktualizace obsahu jsou skvělý způsob, jak poskytovat. “

Icarus Dává hráčům roli průkopnických průzkumníků, kteří se snaží zkrotit podivný, brutální svět. Hra založená na relacích stanoví časový limit pro každou misi a vyzve hráče, aby shromáždili zdroje, než se jejich loď vrátí na oběžnou dráhu a nechá je za sebou. Více si můžete přečíst, včetně rozhovoru s Deanem Hall, na Náš praktický přehled.

Deluxe Edition, která bude obsahovat dvě navazující kapitoly se stahovatelným obsahem, bude také k dispozici za 99,95 $.

READ  Instagram vylepšuje svůj algoritmus v boji o tvůrce TikTok

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *