Konami končí online Super Bomberman R a posouvá se vpřed s „novými projekty“

Breaking – Konami oznámilo, že vytáhne zástrčku z Battle Royale Super Bomberman R online. Tento bezplatný titul byl původně vydán na Nintendo Switch 27. května 2021 a bude ukončen 1. prosince 2022.

Konami toto oznámilo prostřednictvím Oficiální stránky hryNeposkytlo však skutečný důvod, proč byla brzy ukončena. Je to všechno kvůli „jiným okolnostem“, takže… Zde je celá zpráva:

Jun.01.2022 DŮLEŽITÉ】 Oznámení o ukončení Děkujeme, že hrajete SUPER BOMBERMAN R ONLINE.

Tato služba funguje za podpory mnoha uživatelů i nadále od svého spuštění v květnu 2021, ale vzhledem k různým okolnostem jsme se rozhodli službu k 1. prosinci 2022 v 01:00:00 (UTC) ukončit na všech platformách.

Prodej mincí bombardérů a prémiových balíčků skončí v 01:00:00 UTC 1. června 2022. Požadujeme, aby byly všechny nepoužité mince bombardérů použity před koncem služby. Doufáme, že se vám hra bude líbit až do konce služby.

Série Bomberman jde kupředu s novými projekty. Doufáme, že vám o tomto projektu budeme moci brzy říci. Děkujeme za vaši trvalou podporu „Bomberman“.

Jak bylo uvedeno, platnost všech placených transakcí dnes vyprší. Pokud jde o sérii Bomberman – Konami bude pokračovat s novými projekty a v blízké budoucnosti plánuje sdílet další podrobnosti o jednom konkrétním.

Přestože tato online hra skončí, původní hra bude stále existovat Super Bomberman R ustoupit zpět. Původně byl vydán na Nintendo Switch v roce 2017 a obsahuje také online podporu pro více hráčů.

Co si myslíte o této reklamě? Zanechte komentář níže.

READ  Návrat GoldenEye 007 se možná blíží

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.