Hvězdné pole Bethesdy vzdává hold Halo se skrytou planetou inspirovanou Reachem

Hvězdné pole Bethesdy vzdává hold Halo se skrytou planetou inspirovanou Reachem

zveřejněno: 2023-09-17T06:30:42

Aktualizováno: 2023-09-17T06:30:55

Ve světě tak rozsáhlém a složitém, jako je nejnovější RPG Bethesda, Starfield, musí hráči najít velikonoční vajíčka a skryté drahokamy. Nejnovější odhalení však zanechalo fanoušky sérií Starfield a Halo v úžasu.

Hráči zjistí, že v rozlehlém světě Starfield je planeta nápadně připomínající slavnou planetu Reach ze série Halo.

Odhalení vyšlo najevo, když jeden z hráčů Své poznatky sdíleli na Redditu„Podle tradice Halo je planeta Reach druhou planetou od Slunce v systému Eridani,“ řekl. Pokud půjdete do tohoto systému ve Hvězdném poli a navštívíte Eridani II, najdete bujnou, dýchatelnou planetu s mnoha biomy podobnými tomu, jak je ve hře znázorněn Reach. Bavte se se svými stanovišti.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco někteří mohou namítat, že existence takové planety je daná, vezmeme-li v úvahu, že jak Halo, tak Hvězdné pole jsou odkazy na systémy v reálném světě, je to záhadná podobnost prostředí, která mnohé překvapila.

poslední komentoval uživatel Reddit„Vzhledem k povaze Halo a Hvězdného pole využívajících skutečné systémy je existence planety sama o sobě jaksi samozřejmá, ale bylo příjemným překvapením, když jsme zjistili, že prostředí je velmi podobné tomu, které bylo zastoupeno v částech Halo Reach. Možná je to náhoda.“ , ale je to vítané.“

Článek pokračuje po reklamě

Tím kývnutí na sérii Halo nekončí. Hráči si také všimli, že ve vesmíru Starfield jsou lodě zvané „Longswords“, které se velmi podobají dlouhým mečům UNSC z Halo.

Zúčastnil se jeden hráč„Také jsem si to myslel.“ Viděl jsem loď jménem Longsword a loď měla šedou vojenskou barvu a tajemný trojúhelníkový tvar, stejně jako dlouhý meč v auře. „Zdálo se mi to jasné, tak jsem to koupil.“

READ  Steam má konečně moderní mobilní aplikaci pro iOS i Android

Stojí za zmínku, že komunita Starfield vždy chtěla takové detaily objevit. S rozsáhlým světem Starfield si hráči také vytvořili ikonické lodě z jiných franšíz, jako je Star Fox’s Arwing a dokonce i loď Dartha Maula ze Star Wars.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco Bethesda ještě nepotvrdila záměrnou poctu Halo, toto odhalení jistě přidalo další vrstvu hloubky zážitku z Hvězdného pole.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *