Apple Fitness Plus přidává nová cvičení určená speciálně pro těhotné uživatele, začátečníky a starší osoby

Společnost Apple přidává do programu řadu nových tréninkových cvičení 9,99 $ za měsíc Fitness Plus, Včetně programů určených speciálně pro začátečníky a cvičení pro těhotné i starší uživatele.

„S více možnostmi, jak začít, zůstat aktivní a zdraví během těhotenství a také v jakékoli věkové či kondiční úrovni, doufáme, že více lidí bude inspirováno, aby pokračovali v pohybu s naším úžasným týmem vášnivých trenérů,“ řekl Jay Blahnik, ředitel Apple. Senior Director, Fitness Technologies, in the press release.

Nový program „Cvičení pro těhotenství“ se skládá z 10 cvičení napříč kategoriemi síly, jádra a klidu společnosti Apple. Každé cvičení je dlouhé asi 10 minut a je speciálně navrženo pro těhotné uživatele, s variacemi a návrhy na přizpůsobení cvičení v průběhu těhotenství.

„Cvičení pro seniory“, jak název napovídá, je série osmi cvičení určených pro starší uživatele. Cvičení jsou obecně navržena tak, aby používala lehké činky nebo tělesnou hmotnost uživatele a úpravy funkcí pro použití židlí nebo stěn, aby pomohly v případě potřeby.

A pro začátečníky, kteří se věnují cvičení (nebo začínají znovu po dlouhé přestávce), přidává Apple nové kurzy jógy s nízkým dopadem, HIIT a třídy síly, které začátečníkům usnadní vstup do fitness pomocí základních cvičení.

Nakonec Apple Fitness Plus také přidává a Nová epizoda „Time to Walk“: Program zaměřený na Den Země představující Jane Fondu.

Těhotenské tréninky, tréninky pro seniory a tréninky pro začátečníky, stejně jako nová epizoda Jane Fonda „Je čas na procházku“, budou přidány do Apple Fitness Plus v pondělí 19. dubna.

READ  Nové zkoušky systému dohazování Osiris pro Destiny 2 vyvolávají kontroverze

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *