Hraje Cristiano Ronaldo dnes večer proti Švýcarsku?

Po výhře nad Českou republikou 2:0 v předchozím utkání Ligy národů UEFA se portugalský fotbalový tým v dalším střetnutí v neděli večer střetne se Švýcarskem. Zápas začne živě 13. června ze státu Ženeva ve 00:15 IST.

Zatímco Seleção aktuálně vede etapy skupiny A 2, bude potřebovat všechny body, aby se kvalifikoval do vyřazovacích fází, protože byl zatažen do těžké skupiny se Švýcarskem, Španělskem a Českou republikou. S ohledem na to by měli mít na hřišti také své nejlepší hráče. Tak a takhle hraje Cristiano Ronaldo za portugalský tým proti Švýcarsku.

Hraje Cristiano Ronaldo dnes večer proti Švýcarsku?

Trenér portugalské reprezentace Fernando Santos potvrdil, že pětinásobný držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo nenastoupí v utkání Ligy národů UEFA proti Švýcarsku.

Podle Manchester Evening News sedmašedesátiletý muž řekl: „Neexistují žádné fyzické problémy. To je normální management. Když hraje pouze 23 hráčů, nemá smysl cestovat s 26 hráči. Je to na těchto hráčích. Slečna , to je vše.“ Mezi další hráče, kteří proti švýcarskému týmu nehráli žádnou roli, patří Joao Moutinho a Rafael Guerrero.

Santos řekl, že po prvním zápase Ligy národů UEFA provede několik změn v kádru pro čtyři týmové zápasy, protože hry na tomto turnaji jsou stále silnější a rychlejší. Poté, co porazil Ronalda v prvním zápase proti Španělsku, Santos řekl: „Je to volba. Je to volba manažera, taktická volba – o těchto čtyřech zápasech se rozhodne.“

67letý hráč dodal: „Pro tuto hru jsem si myslel, že je důležité mít hráče, jako je Andre. [Silva] Začíná. Tvrdě pracuje, je těsně pozadu a dokáže některé věci, které Cristiano dělat nemůže. Cristiano umí mnohem víc věcí, a proto je nejlepším hráčem na světě. Ale tentokrát to byla moje volba. V příštích třech zápasech protočím spoustu hráčů. Všichni by měli být připraveni, jak očekávali.

READ  Český free-diver překonal světový rekord v nejdelší plavání pod sněhem

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.