NHL podepisuje smlouvu o ruském sportovním sázení se sázkovou společností Liga Stavok

JJ Redick, 15letý strážce laserové střelby NBA-nemluvě o vůdci podcastů ligy-oznámil v úterý (nepřekvapivě) odchod do důchodu na vlastní show, „Stařík a ti tři.“

Riddick, národní hráč roku 2005, řekl: „Minulou sezónu bych popsal jako sedmiměsíční cvičení tváří v tvář své sportovní smrtelnosti. vévoda. “Bylo to děsivé a matoucí.”

„Už mám jasno. A vím, že je čas. Je čas být otcem. Je načase, abych meditoval, přestal, a je čas, abych se připravil na další fázi svého života.“

Ženatý se dvěma mladými syny byl Riddick prvním hráčem NBA, který produkoval a účastnil se podcastu sezóny-ovšem pouze v jiných hrách-a v různých obdobích své kariéry projevil zájem o sportovní technologie a práci.

“Ne. 1, zaregistroval jsem se, abych GMAT absolvoval ještě letos,” řekl v úterý.

Redick již dříve promluvil ve třídách Stanford Business School a investoval spolu s Chrisem Paulem společnosti Phoenix Suns do spuštění RSPCT pro sledování střel, které připojuje senzory k zadní desce spolu s kamerami s vysokým rozlišením, aby vyhodnotily střelbu hráče. Styly a vydání.

V úterý řekl, že se v určitém okamžiku podrobí operaci nohy pro achilovku, než se rozhodne o svém dalším kariérním postupu. Jeho podcast však bude pokračovat.

“Spousta naší motivace je fyzická,” řekl Riddick v úterý v podcastu.[But]… vždy o tom mluvím: Nejlepší hráči NBA jsou nejchytřejší hráči NBA. Tolik z této další části mého života je místo, kde mohu najít intelektuální stimulaci …. to je vzrušující.

READ  Právní výzva odkládá volby do Českého olympijského výboru potřetí

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *