Hráči Modern Warfare 3 jsou rozděleni do nového „nudného“ režimu zombie.

Hráči Modern Warfare 3 jsou rozděleni do nového „nudného“ režimu zombie.

Activision vydal nový režim Zombies vedle Modern Warfare 3, ale hráči nereagovali dobře na změny z předchozích her.

Modern Warfare 3 vydané s Operation Deadbolt, novým režimem Zombies, který oproti svým předchůdcům přináší některé významné změny, jako je mnohem větší mapa a úkoly založené na cílech namísto výzev založených na kolech.

Vývojáři změnili režim, aby se více podobal Warzone, režimu, který byl pro franšízu obrovským úspěchem, podobně jako změnili letošní kampaň, která rozzlobila některé streamery, jako je MoistCr1tikal.

Článek pokračuje po reklamě

Ale i když Activision doufá, že si hráči změny užijí, streameři a hráči jsou ze Zombies Operation Deadbolt zklamáni.

Hráč Modern Warfare 3 kritizuje režim „odpadkových“ zombie.

Dlouhodobě oblíbený tvůrce obsahu Zombies Noah J456známý tím, že plní bláznivé výzvy, zveřejnil na sociálních sítích klip o tom, jak ho situace rozčiluje, a vyvolal tak komunitní debatu.

„Příběh zatím neexistuje, je opravdu nudný, je to nesmysl.“

Zaregistrujte se zdarma do Dexerto a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Někteří lidé, jako například hráč, který retweetoval klip s popiskem, s NoahJ456 nesouhlasili a změny se jim líbily: „Když zombie hráči nemohou běhat po malé mapě celé hodiny a mít příběh, jehož pochopení vyžaduje doktorát.“

Článek pokračuje po reklamě

„Je to doslova nejroztomilejší zombie všech dob,“ řekl jeden z fanoušků. Další řekl: „Miluji dobré velikonoční vajíčka, ale spousta z nich je příliš složitých.“

Ale na každý komentář blahopřející k novému režimu Zombies si na něj stěžovali více než dvakrát. „Opravdu mohli odvést lepší práci se zombiemi, mám pocit, že jít touto cestou je upřímně líné,“ napsal jeden z nich. Další dodal: „Brácho, tento zombie režim je jen odpad.“

Nicméně i hráči, kterým se nová Zombies Operation Deadbolt nelíbí, pro ni stále najdou využití a využívají režim k plnění výzev Modern Warfare 3 Armory.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *