Onet skandál Otázka o Putinovi: Název naznačuje respekt

„Muž plný tajemství“; „Toto jméno naznačuje úctu a šarm.“ O kom mluvíme? Podle reportérů Onet … jde o Vladimíra Putina. Portál vytvořil krátký kvíz o ruském diktátorovi.

Přečtěte si také: Několik podrobností, ale byly … dárky. Biden dal Putinovi sochu bizona a sluneční brýle

Onet.pl zveřejnil test na svých webových stránkách, kde můžete poskytnout odpovědi o Vladimiru Putinovi. Bývalý agent KGB, který vládl v Kremlu, byl představen jako muž, jehož „biografie je hotovým scénářem filmu“.

Portál vás vyzývá, abyste si otestovali své znalosti o životě prezidenta Ruské federace.

Vladimir Putin – muž plný tajemství. Jak dobře znáte ruského prezidenta? Otestujte se v našem kvízu!

– Portál propaguje web Onet.pl.

Ruský prezident Vladimir Putin. Toto jméno naznačuje úctu a šarm a jeho biografie je hotovým scénářem filmu. Od chlapce vyrůstajícího v chudé čtvrti po jednoho z nejmocnějších politiků na světě. Myslíš si, že dobře znáš jeho život? Pojďme to zkontrolovat!

– Čteme.

Co požaduje portál od svých čtenářů?

Ve kterých bojových uměních má Putin černý pás? ; „Která fotomontáž se u Putina stala tak populární, že ji Kreml přijal?“ ; Co řekl Putin, když se chtěl připojit k KGB?

– To je jen několik z desítek otázek položených portálem.

Interakce uživatelů internetu

Absurdní test vyvolal reakci uživatelů internetu. Uživatelé Twitteru neskrývají své rozhořčení nad testem ruského diktátora.

Onet Quiz „Podívejte se, co víte o Putinovi“ je největší moment žurnalistiky po dlouhou dobu. Myslím, že jedna z největších společností obecně. Vzbuzuje respekt.

Již několik dní distribuuje poštovní schránka a její novináři hackerské karty ruským službám, aniž by kontrolovali, zda jsou falešné. Oni dělají kvíz o „úžasném“ a „úžasném“ Putinovi. vážně. Už se to děje. Zítra napíšou, že Nordstream2 je skvělý a že Krym byl vždy ruský

Kvíz o znalostech vraha Putina … Jprd. Fat Onet tvoří 300% benchmarku.

Onet očividně provedl test – průzkum „Kdo je tvůj superhrdina“ – Batman – Robin nebo – Putin. Mají impuls.

Krátký kvíz o Putinovi en Onet, zajímavé otázky, ale nebyly tam žádné otázky jako „Kolik lidí bylo za vlády Vladimíra zabito inteligencí?“ „Vytvořit seznam zemí napadených Ruskem za vlády Vladimíra“, „Vytvořit seznam zemí, ve kterých Rusko zasahovalo do výsledků voleb“.

Protasevich, Navalnyj a Chodorkovskij by měli udělat tento test pro Putina.

Bartosz miloval Putina, a tak včera podrobil zkoušku tohoto velkého státníka

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *