Harry Maguire mohl hrát za Inverness, zatímco Terry Butcher odhaluje, proč byla kapitánská smlouva Manchesteru United stažena

Anglická hvězda Harry Maguire mohla být Inverness.

Kapitán Manchesteru United se snaží prokázat svoji kondici poté, co byl jmenován do kádru Garetha Southgate na Euro 2020.

Maguire byl klíčovou postavou Manchesteru United a Anglie a pravděpodobně tomu tak bude i v létě, kdy Auld Enemy bojuje s Chorvatskem, Skotskem a Českou republikou.

Bývalý trenér Inverness Terry Butcher odhalil, že hlavní skaut Steve Marcela uzavřel ohromnou smlouvu o půjčce, aby mladého obránce přesunul v roce 2011 na hostování do Kaley Thistle z Sheffieldu United.

Butcher vysvětlil: “Nechal jsem téměř všechny své převody na Steva Marcellu. Prostřednictvím jednoho z mnoha kontaktů jsme zjistili, že Harry Maguire je k dispozici.”

“Dohodli jsme se na půjčce se Sheffield United. Finance nebyly tak skvělé.”

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a získejte nejnovější sportovní zprávy zasílané každý den přímo do vaší schránky.

Pokrýváme všechny informace o vašem oblíbeném klubu ve formě článků, videí a podcastů.

Náš zpravodaj dorazí denně ve 12:00 a poskytne vám přehled nejlepších příběhů, které jsme za posledních 24 hodin probrali.

Chcete-li se zaregistrovat, jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu do odkazu zde.

A pokud jste tak ještě neučinili, nezapomeňte se připojit ke konverzaci na našem webu Skupiny na Facebooku A Sportovní přihlášení na Instagram.

„Jediná věc, kterou United chtěla, byla záruka, že pokud Harry přijde do Inverness, bude hrát.

“Řekli jsme jim, že nevezmeme hráče ze Sheffieldu United a nebudeme ho hrát.”

“Všechno bylo dohodnuto a poté Sheffield United skončil zraněním obránce a nakonec dohodu přijali.”

“Bylo to zklamání, zvláště když se podíváte na to, čeho Harry dosáhl v zápase s Leicesterem City, Manchesterem United a Anglií.”

“Někdy sedím a přemýšlím o tom, co to mohlo být.”

READ  Parkite Haley Battenová se kvalifikuje na olympijské hry v horském kole

„Pravděpodobně tomu tak bude v eurozóně znovu.“

Sam Clocas z týmu Stoke City ve výši 6 milionů £ byl dalším hráčem, který zůstal stranou od Butchera a Marcely, ale v roce 2013 se jim podařilo podepsat současného Premier League a Burnley pravidelného Charlieho Taylora, který si užil úspěšné kouzlo půjčky.

„Stevieho spojení bylo skvělé a přivedl spoustu hráčů, kteří jsou relativně mladí nebo neznámí, ale když přišli, hned jsem věděl, že jsou kvalitní,“ řekl Butcher.

“Hráči, které zná, a jeho spojení jsou skvělí.”

Řezník přemýšlí, co by to mohlo být

„Vzal několik půjček Invernessu a jednou z nich byl Charlie Taylor, který nyní pravidelně hraje v Premier League s Burnley.

“Mnoho z nich vyšlo na vrchol a to je druh kvality, kterou mi Steve dal v Inverness, Hibbs a Newport.”

„Bylo několik dalších, jako je Harry, dostali jsme se příliš blízko k hranici, ale nemohli jsme uzavřít obchody.“

Butcher připustil, že Marcella byla pro něj v Inverness obrovská a právě jeho nábor je přiměl k tomu, aby udeřili nad jejich váhy.

Mnoho z těchto dohod pokročilo a začalo si získávat jména ve Skotsku i v zahraničí.

Waleský mezinárodní hráč Marley Watkins, který strávil loňskou sezónu v Aberdeenu, Johnny Hayes, Andrew Cheney, Greg Tansey, Billy McKay, Ross Draper a Karl Trimarco, se všichni přestěhovali a spolu s dalšími skotskými kluby si dělají skutečná jména.

Nemluvě o příznivcích Inverness jako Gary Warren, Carl Tremarco a David Raven, kteří zvedli skotský pohár s Caleym Thistlem.

Butcher tvrdil: „Tito chlapci vypadali jako relativně neznámí, ale někteří se ukázali jako skvělí hráči a někteří jim záviděli skotskou Premier League.

“Podíváš se na všechny lidi, kteří přešli z Invernessu po A96 do Aberdeenu.” Kluci jako Johnny, Greg a Marley. Marley Watkins je waleský internacionál, Johnny Hayes pokračoval hrát za Irsko a hrál za Celtic a nyní je zpět v Aberdeenu.

READ  Athletic očekávejte plný dům | Hartford Athletic

„Andrew Cheney hrál na turnaji, Graeme Cheney je stále tam a spousta chlapců stále hraje ve skotské Premier League.“

Bývalý anglický kapitán natolik důvěřoval hlídači talentů Marcele, že někdy nevěděl, kdo ho podepíše, dokud hráči nepřijdou do hlavního města výšek.

„Podepsal jsem mnoho těchto hráčů, aniž bych je viděl hrát,“ dodal.

“Ukázalo se, jak moc Steviemu věřím, a když se ohlédneš zpět, bylo to jako dopravní pás pro talenty. Stevie jsem implicitně věřil.”

Marcelovo oko dovolilo hráči udeřit do jeho vlastní váhy a popadnout několik nesestříhaných drahokamů.

Bývalý šéf Inverness přiznal: “Steve měl neuvěřitelné znalosti. Věděl vše o kontraktech hráčů.”

“Existovala klauzule, kdy 60 dní před ukončením obchodů museli nabízet stejné nebo více podmínek, jinak by neměli nárok na náhradu.”

„Některé kluby to neudělaly, protože si nebyly jisté, v jaké lize jsou, nebo jaké mají peníze, a stalo se spravedlivé, když Inverness přišel a získal hráče jako Marley Watkins, Greg Tansey atd.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *