Kanaďané se odbavují v Prime Minister’s Park

Trvalo dvě směny, než pálky začaly fungovat, ale jakmile se jim to povedlo, tým Kanady byl nezastavitelný.

Kanadská softbalová reprezentace žen porazila ve čtvrtek v Prime Minister’s Park Českou republiku 9:5. Kanada nyní vede sérii dva zápasy k jednomu poté, co si oba týmy ve středu v Melfortu rozdělily dvojzápas.

„Dnes jsme trefili míč opravdu dobře,“ řekl trenér týmu Kanady Kaleigh Rafter. „Měli jsme velký provoz (na základně), což bylo dobré. Ve včerejším zápase 2 (ve středu) jsme trochu bojovali s tím, abychom se dostali na běžce, ale agresivně se to spojuje.

Weyburne, Sasku. Produktivita Jorde Chartrand zahájil zápas za tým Kanady. Chartrand vzdal jednu jízdu na tři zásahy ve třech směnách, zatímco jednu vyškrtl, než ustoupil bullpenu.

Ulevující Nicola Simpsonová vyhrála, když vzdala čtyři jízdy na čtyři zásahy, zatímco ve třetí směně vyřadila dva a dva odpálila. Samantha Ryanová získala poslední dva outy v šestém a nasadila sedmý, aby si zajistila vítězství.

„Myslím, že jsme spolupracovali dobře,“ řekl poté Chartrand. „Nastavili jsme náš plán a provedli ho tak, jak jsme chtěli. Při každém hraní se učíme něco nového, takže si myslím, že jsme udělali dobře.

Kanada zahájila hru před tribunou nabitou kanadskými fanoušky, ale první udeřila Česká republika.

Eliška Stejskalová poslala hosty na 1:0 po RBI.

Kanada se ujala vedení ve třetím, když 1B Larissa Franklin skórovala na singlu RBI od Allison Fabre. Kanada vedla 2-1 krátce poté, když 2B Kelsey Harshman skóroval po chybě.

Češky vedly na konci čtvrtého kola, když SS Mikaela Peková zdvojnásobila a později skórovala, ale Kanaďanky se ve spodní části směny ujali vedení definitivně díky singlu RBI od catcherky Madeleine McKinnonové a vakuové mušky CF Victorie. Hayward.

READ  Vietnam, Česká republika Zintenzivnit spolupráci v oblasti zdraví Zdraví

Kanada sfoukla hru v pátém pořadí trojkami od LF Kiana Jones, SS Janet Leung a 3B Erika Politori.

Czech zaznamenal tři průjezdy v horní šestce po chůzi, trefeném odpalu a třech dvouhrách, ale hosté se dokázali srovnat. Kanada přidala pojistku v šestém a vyřadila pohlaví ze sedmého, aby vyhrála.

„Určitě jsme dnes trefili dost na to, abychom vyhráli míčový zápas, a to je pro nás dobré,“ řekl Rafter. „Nadhazovači, všichni byli dobří… Nespouštíme žádné koule, ale (vzdáváme se) spousty věcí zády k sobě, takže zítra (v pátek) je třeba zdůraznit: „Můžeme z toho dostat trochu víc? ?“

Doma je doma

Práce týmu Kanady nebyla dokončena po finále v Prime Minister’s Park.

Tým a trenérský tým zůstali po vítězství 9-5, aby se podepisovali a vyfotografovali podél plotu třetí základní čáry.

Pro obyvatele Saskatchewanu, jako je nadhazovač týmu Kanady Jorde Chartrand, je to neskutečný okamžik.

Nadhazovač týmu Kanady Jorde Chartrand podepisuje autogram mladému fanouškovi po výhře Kanady 9:5 nad Českou republikou ve čtvrtek 30. června. – Jason Kerr/Daily Herald

„Loni jsem to byl já,“ řekl. „Sledoval jsem tyto hráče na druhé straně toho plotu. Bylo to tak důležité. Nikdy jsem si nemyslel, že budu tady, ale snít a tvrdě pracovat, aby se ty sny staly skutečností.“

Tento okamžik byl pro Chartrandovou, která hrála svůj první elitní softbalový zápas v Prince Albert, výjimečný. Řekl, že čtvrteční zápas vypadal jako návrat domů.

„Určitě je to hodně zábavné,“ řekl. „Je to divné teď tady hrát, ale je skvělé vidět tu podporu.“

Hlavní trenér Kaleigh Rafter ocenil velké publikum za vytvoření skvělé atmosféry a přítomné softballové hráče Prince Albert Minor za to, že byli tak nadšení.

„Byli úžasní,“ řekl Rafter, když se ho zeptali na dav. „Včera v noci (ve středu) v Melfortu a pak evidentně dnes večer (ve čtvrtek) měli přeplněný dům…. Dnes je tu spousta dětí, což je skvělé vidět. Vím, že je baví honit za zbloudilými míčky a být po parku, takže doufám, že tito malí měli nějaké vzpomínky.

READ  2022 Cambrinus Czech Darts Open Finals Day

Kanada v pátek v Saskatoonu pokračuje v sérii s Českem.

-inzerát-

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.