Google Pixel Fold 2 uniká do renderů založených na CAD, hledí fotoaparátu je pryč

Google Pixel Fold 2 uniká do renderů založených na CAD, hledí fotoaparátu je pryč

Před chvílí jsme se poprvé podívali na nadcházející Google Pixel Fold 2 a vypadalo to dost zvláštně. Na zadní straně již není „chránič“ fotoaparátu, který byl místo toho nahrazen zaobleným obdélníkovým ostrůvkem se dvěma oválnými oblastmi naskládanými na sebe, které drží samotné fotoaparáty.

Vypadalo to neúplně, jako prototyp. Ale ve skutečnosti to vypadá, že Google s tímto designem zachází, protože dnes unikly rendery Pixel Fold 2 založené na CAD a telefon vypadá identicky jako ten na tomto praktickém snímku pořízeném začátkem tohoto měsíce.

Obočí je fakticky pryč, nahrazeno – podle názoru tohoto skromného spisovatele – nejošklivějším ostrůvkem/boulí fotoaparátu v historii světa mobilních telefonů. Není na něm nic krásného, ​​ani jeho tvar, ani rozměry, ani umístění. Každopádně, když se od toho dostaneme, poznamenejme, že to, co zde vidíme, je verze chystaného skládacího smartphonu v barvě dřevěného uhlí.

Vnitřní displej obsahuje selfie kameru pod obrazovkou vpravo nahoře, což umožňuje mnohem menší rámečky než na původním Pixel Fold. Externí displej měří 6,4 palce (nebo 6,6 palce, pokud se vezmou v úvahu úhly), což je mnohem větší než jeho předchůdce, a má centrální děrovací otvor pro selfie kameru.

Vnitřní obrazovka měří úhlopříčně 7,9 palce bez ohledu na rohy – a s nimi je to 8,1 palce. Po rozložení jsou rozměry telefonu 155,2 x 150,2 x 5,27 mm, což znamená, že je hranatější než jeho předchůdce, jak se již říkalo. Je také trochu řidší, což nemůže ublížit. Ve složeném stavu jsou rozměry 155,2 x 77,1 x 10,54 mm, takže je tenčí než omlouvaný Galaxy Z Fold6.

Port USB-C, mřížka reproduktoru a přihrádka na SIM kartu jsou na spodním rámu, zatímco tlačítka napájení a hlasitosti jsou na pravé straně. Nahoře je sekundární mřížka reproduktoru a anténní vedení vyříznuté do kovového rámu.

READ  Google zasahuje proti podvodným výpisům aplikací z Obchodu Play

Podle předchozích zvěstí může Pixel Fold 2 používat čipovou sadu Tensor G4, která pravděpodobně posune jeho uvedení na říjen vedle Pixel 9 a Pixel 9 Pro. Očekává se, že přijde s 16 GB RAM, což je zatím rekord pro Google, a úložištěm UFS 4.0.

zdroj

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *