Mackova a Vázquez Setzer byli vybráni do první desítky

Mackova a Vázquez Setzer byli vybráni do první desítky

Golfistky v Marylandu Patrice Maková A Carla Elena Vazquez Setzerová Dostal 10 nejlepších vyznamenání, oznámila konference ve středu.

Patrice Maková, druhák z České republiky, byl zařazen do All-Big First Teamu. Makova získala v této sezóně pět umístění v top 10, včetně umístění v programu a nejlepšího osobního turné s minimem 65 (-7) během posledního kola Illini Women’s Invitational v City Country Clubu 13. října 2021.

Maková startovala na všech 11 akcích této sezóny, včetně Big-Ten Conference Championship, kde skončila na děleném šestém místě. Aktuálně má celoroční skóre 72,91 a je aktuálně hodnocena jako 91. vysokoškolská golfistka v zemi podle Golfstatu. Jde o její první konferenční vyznamenání.

Hlavní trenér řekl: „Patrici předvedla jednu z nejlepších sezón v historii Maryland Show Kelly Hoflandová. „Ukázala se jako jedna z nejlepších hráček na Big-Ten Conference a těší se na pokračování tohoto úspěchu na NCAA Regionals příští týden. Jsem velmi hrdý na vizi, kterou má v golfu, a na to, jak k ní pracuje.“ Tvrdě pracuje a je výjimečnou studentkou a vynikajícím člověkem.“

Student ve druhém ročníku studia Carla Elena Vazquez Setzerováz Villahermosa, Tabasco, Mexiko si také odvezla cenu, kde byla jmenována Sports Honor. Vybraní studenti-sportovci jsou jednotlivci, kteří vynikli dobrým sportovním chováním a etickým chováním. Studenti-atleti navíc musí mít dobré akademické postavení a prokázat dobré občanství mimo atletické soutěže.

Vázquez Setzer v této sezóně startoval na všech 11 akcích, včetně Big-Ten Conference Championship. Její nejlepší výsledek v sezóně byl na Mercedes-Benz Collegiate Championship v září, kde skončila devátá. Její osobní nejlepší turné roku přišlo na ICON Invitational v Houstonu v Texasu během prvního kola, kde dosáhla 68 (-4).

„Carla prokázala prostřednictvím těžké nepřízně svou schopnost projevovat sportovního ducha a pozitivní chování,“ řekl Hoflandův trenér. Když její golfový bag explodoval v jezeře na začátku tohoto roku a chybělo jí 9 želez spolu s mobilním telefonem, zachovala si klid a vyjádřila vděčnost těm, kteří pomohli a pokračovali v cestě bojovat za její tým (na Landfall Tradition Invitational). Nejen, že předvedla sportovního ducha, dokonce absolvovala tři z posledních šesti jamek!“

READ  Ronaldo vstřelil poslední vítězný gól v portugalském 200. zápase evropské kvalifikace

Chcete-li zobrazit úplný seznam Vítězky všech konferencí a individuálních ocenění Big-Ten Women’s Conference 2022, klikněte zde.

-Ozubené kolo-

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *