Český muž drží pozici prkna déle než 9 hodin a překonal tak Guinnessův světový rekord

Český muž drží pozici prkna déle než 9 hodin a překonal tak Guinnessův světový rekord
Český muž drží pozici prkna déle než 9 hodin a překonal tak Guinnessův světový rekordSchalke držel pozici devět hodin, 38 minut a 47 sekund, uvádí web Guinessovy knihy rekordů.

Naposledy aktualizováno ist

Josef Schalek z České republiky překonal Guinessův světový rekord za nejdelší dobu v pozici břišního prkna (muži). Kredit: Guinessovy světové rekordy

Pokud jste někdy drželi prkno, víte, že držení jednoho prkna na minutu lze považovat za malý výkon. A teď si představte, že jeden držíte devět mučivých hodin.
Český muž překonal světový rekord v držení prkna devět hodin po sobě.

Josef Schalek z České republiky překonal Guinessův světový rekord za nejdelší dobu v pozici břišního prkna (muži). Schalke držel pozici devět hodin, 38 minut a 47 sekund, uvádí web Guinessovy knihy rekordů. Svůj výkon předvedl na festivalu AVATAR v plzeňském Park Hotelu 20. května před mořem jubilujících festivalových návštěvníků.

Rekord dříve držel Daniel Scully z Austrálie, který zajel devět hodin, 30 minut a jednu sekundu.

Salik, lépe známý jako Joska, je terapeut, lektor a kouč osobního rozvoje, uvádí stránka.

Příběh Schalke je příběhem houževnatosti a odhodlání. Prozradil, že před pěti lety vážil 15 kilogramů a holdoval alkoholu a cigaretám.

„Ale jistý okamžik, který mi změnil život, mě přiměl k této transformaci,“ řekl, „takže věc, kterou chci světu nabídnout, je, že bez ohledu na váš věk můžete udělat změny, abyste se cítili šťastnější, energičtější a zdravější. .“

Dodal, že jde o stejnou zprávu, kterou chtěl rozšířit překonáním rekordu.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *