Videogamedunkey spouští nového vydavatele nezávislých her

YouTuber Videogamedunkey oznámil nového nezávislého herního vydavatele známého jako BIGMODE. Nezávislá scéna se stále více rozrůstá ve hrách s platformami, které tvůrcům poskytují větší viditelnost. Samozřejmě, že na Xboxu 360 byla celá sekce pro nezávislé hry, ale mnohé z nich byly velmi abstraktní a postrádaly jakoukoli odlišnou funkci, kromě několika. Postupem času se Xbox a PlayStation pokusily úzce spolupracovat s nezávislými vývojáři, aby vyzdvihly jejich práci a přinesly na tyto konzole některé slibné hry. Indie je nyní brána mnohem vážněji a technická zdatnost někdy ukazuje, že i malý tým může udělat něco, co by stálo za hru roku uchazeče.

YouTuber Jason ‚Videogamedunkey‘ Gastrow a jeho žena Leah spustili nezávislou hru, aby pomohli nezávislým hrám najít své publikum. Herní vydavatel známý jako BIGMODE. Cílem vydavatele je podporovat originální, zábavné a kvalitní indie hry a bude moci pomoci s financováním, propagací, PR, podporou vývoje a dalšími. Web BIGMODE také poznamenává, že nepomůže hrám, které obsahují kryptografii, NFT nebo blockchain. Tato stránka také obsahuje místo pro networking, které dává hráčům v herním průmyslu příležitost podílet se na úsilí BIGMODE. BIGMODE zatím neoznámil žádné projekty, ale vydavatel pravděpodobně dostane v nadcházejících týdnech spoustu příležitostí vzhledem k dosahu Videogamedunkey. Tvůrce zveřejnil na YouTube video s podrobnostmi o důvodech vytvoření vydavatele a naznačil, že nechce mít kreativní kontrolu nad něčími hrami.

Zatím se uvidí, co se s tímto vydavatelem stane. Vydá BIGMODE další velkou indie hru? Kdo ví! Je však vzrušující vidět někoho, kdo používá jejich platformu silným a pozitivním způsobem. Zdá se, že Videogamedunkey je velkým zastáncem nezávislých her, takže určitě bude mít na očích vzrušující projekty.

Co si myslíte o nejnovějším projektu Videogamedunkey? Dejte mi vědět do komentářů, nebo mě oslovte TwitterCade_Onder.

READ  Tato část Honkai Star Rail oslovuje fanoušky Genshin Impact

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *