Girls Tennis: Warriors prodlužují sérii vítězství na konferenci – Brainerd Dispatch

Girls Tennis: Warriors prodlužují sérii vítězství na konferenci – Brainerd Dispatch

SARTELL – Lydia Omberg a Brooklyn Dietz se vrátily z prohry 6:0 v prvním setu a vyhrály svůj dvojzápas ve čtyřhře ve třech setech, když Brainerd Warriors porazili Sartell Sabres 6:1 v utkání Central Lakes Conference v úterý září. 12. , čímž prodloužili svou konferenční vítěznou sérii na 37 zápasů.

Lily Collins a Camryn Kramer vyhrály své zápasy č. 1 a č. 3 ve dvouhře skóre 6-1, 6-1 pro Warriors. Lacey Bush a Brooke Mulholland také vyhrály své dvouhry ve dvou setech.

Lauren Klein a Reece Glenn zaznamenali výhru 6-0, 6-3 pro Warriors, kteří se zlepšili na 4-0 v konferenci a 12-4 celkově.

Taryn Mithun, Ava Haskell, Nola Doughty, Taylor Maneke, Abby Isaacson, Anne-Marie Cady a Maddie Angland vyhrály dvouhru za tým Warrior JV.

Ve čtyřhře Billy Cheek, Maureen Paulus, Stella Lundberg, Audrey Breen, Ava Cabell, Fern French, Holly Burg, Jasmine Patnoy, Anna Kussmith, Dana Skaland, Zoe Howard, Annabelle Stimac, Bill Cimuta, Savannah Mendel, Maddy England, Izzy. Smith, Josie Rost, Nola Doty, Isabel Berdnack, Abby Isaacson, Ava Haskell a Piper Grillo vyhráli.

Brooklyn Dietz

č. 1: Lily Collins (B) def. Charlotte Lau 6-1, 6-1

č. 2: Lacey Bush (b) def. Joanna Hamiltonová 6-0, 6-3

č. 3: Camryn Kramer (b) def. Kaitlyn Burns 6-1, 6-1

č. 4: Brooke Mulholland (b) def. Brooke Henin 6-2, 6-4

#1: Tia Lynn-Greta Crandall (S) def. Claire Erdal-Erica Foldenová 6-4, 6-4

č. 2: Lydia Umberg Brooklyn Dietz (b) def. Addie Bukema-Kayla Dougherty 0-6, 6-4, 6-4

č. 3: Lauren Klein-Rhys Glenn (b) def. Maddie Bemboom-Kylie Weber 6-0, 6-3

Konference: Ulice 4-0. Celkem: 12-4 Ulice. Příště: Brainerd ve Willmaru v 16:30 ve čtvrtek 14. září.

Naše redakce občas zveřejňuje články pod hlavičkou „Zaměstnanci“. Často se vedlejší řádek „zaměstnanci“ používá při přepisování souhrnů základních zpráv, které pocházejí z oficiálních zdrojů, jako je tisková zpráva města o uzavírce silnice, která vyžaduje malé nebo žádné zpravodajství. Někdy se tento vedlejší řádek používá, když zpráva zahrnuje více autorů nebo když je zpráva tvořena spojením dříve hlášených zpráv z různých zdrojů. Pokud jsou použity externí zdroje, bude to uvedeno v příběhu.

READ  Andreescuová opustila Wimbledon poté, co prohrála přímé sety s Rybakinou

Ahoj, jsem Brainerd Dispatch. Začal pracovat několik dní před Vánocemi 1881 a o dva roky později se stal deníkem. Za ta léta jsem prošel mnoha změnami, ale co se nikdy nezměnilo, je můj závazek vůči komunitě a místní žurnalistice. Mám celý tým oddaných lidí, kteří pracují dnem i nocí, aby se ujistili, že jsem tam každé ráno, ať už v tištěné podobě, v elektronické kopii, prostřednictvím aplikace nebo s dalšími informacemi na www.brainerddispatch.com. Zprávy, počasí a sporty – videa, fotky, podcasty a sociální média – to vše pokrývá příběhy z centrální Minnesoty o vašich sousedech, vašich jezerech, komunitách, vašich výzvách a vašich příležitostech. To vše je součástí snahy udržet lidi ve spojení a informovat. Bez podpory bychom to nedokázali.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *