Sledovat „Shang-Chi“ je nyní k dispozici online zdarma doma – Film Daily

Zde jsou možnosti stažení nebo sledování Streamování celého filmu Shang-Chi 2021 Online zdarma na 123movies & Reddit. Je Shang-Chi 2021 na HBO Max, Netflix nebo Prime Video? Shang-Chi 2021 „Bezplatné streamování: Jak sledovat Shang Chi a legendu o deseti epizodách online doma? Jak získat Shang-Chi a Legendu o deseti prstenech online zdarma?

sledovat nyní: Film „Shang-Chi“ (2021) je online!

Marvel Studios“Shang Chi a legenda o deseti prstenechSimo Liu jako Shang-Chi, který se musí postavit minulosti, o které si myslel, že ji opustil, a postavit se svému otci, vůdci nebezpečné organizace Ten Rings. Ve filmu dále hrají Awkwafina jako Katy, Meng’er Zhang, Fala Chen a Florian Munteanu, Shangova přítelkyně – Chi, s Michelle Yeoh jako Ying Nan a Tony Leung jako Xu Wenwu.

Shang-Chi a The Legend of the Ten Rings režíruje Destin Daniel Cretton a produkují Kevin Feige a Jonathan Schwartz, přičemž Louis D’Esposito, Victoria Alonso a Charles Newirth jsou výkonnými producenty. Scénář: Dave Callaham, Destin Daniel Creighton a Andrew Lanham. Scénář příběh napsaný Dave Callaham a Destin Daniel Creighton.

Shang Chi: Datum vydání

  • Očekává se, že Shang-Chi a Legenda o deseti prstenech budou vydány v různých datech po celém světě. Zde je plán vydání Shang-chi:
  • 1. září: Francie, Indonésie, Itálie, Jižní Korea, Nizozemsko, Švédsko a Singapur
  • 2. září: Argentina, Austrálie, Brazílie, Česká republika, Německo, Dánsko, Hong Kong, Maďarsko, Mexiko, Kambodža, Portugalsko, Srbsko, Rusko, Slovensko, Tchaj-wan, Ukrajina.
  • 3. září: Bulharsko, Kanada, Španělsko, Finsko, Spojené království, Irsko, Indie, Island, Lotyšsko, Polsko, Turecko, Litva, Saúdská Arábie a Spojené státy americké.
  • 9. září: Řecko
  • 16. září: Thajsko

sledovat nyní: Film „Shang-Chi“ (2021) je online!

Mohu sledovat Shang-Chi doma?

Očekává se, že Disney Plus bude hlavním streamovacím místem pro „Shang Chi“, stejně jako ostatní filmy Marvel, ale zatím není jasné, zda bude film exkluzivní pro tuto službu. To znamená, že Netflix může vyzvednout „Shang Chi“ po prvním spuštění Disney Plus (totéž se stalo s franšízou Star Wars) nebo mohou obě služby přijímat nové pořady a filmy současně.

READ  Světla, kamera ... Flashback: Moje dny ve FTII

Každopádně, pokud chcete mít přístup ke všemu, co souvisí s Marvelem, nezapomeňte se přihlásit k odběru toho, co Disney považuje za nejlepší nabídku.

Jaké je datum vydání Shang-Chi na Disney+?

Shang-Chi je superhrdina Marvel Comics, který se poprvé objevil ve speciální edici Marvel #15. Vytvořili Steve Englehart a Jim Starlin. Film režíroval Destin Daniel Creighton, Tony Leung jako Shang Chi, Tzi Ma jako padouch Fu Manchu a Simo Liu jako otec Jimmyho Weekse/Shang Chi. Vyjde 12. února 2021.

Bude Shang-Chi vysílán na Disney+?

Disney+ oznámilo, že na platformě se bude vysílat show Shang-Chi, Marvel Cinematic Universe točící se kolem mistra kung-fu a hack-and-slash hrdiny. To není překvapivé vzhledem k tomu, že Disney vlastní Marvel Studios i Lucasfilm. Nyní je otázkou, co to znamená pro ty z nás, kteří si již předplatili Netflix, Hulu nebo Amazon Prime Video.

Potřebujeme předplatné všech tří služeb, abychom měli přehled o našich oblíbených pořadech?

Datum vydání Shang-Chi je stále neznámé, ale je pravděpodobné, že vyjde příští rok. Do té doby nezbývá než doufat, že ostatní studia budou následovat a zveřejňovat svůj obsah na Disney+.

Kdy bude Shang-Chi k dispozici na Disney+?

Premiéra Disneyho je stanovena na 12. listopadu, ale mnoho fanoušků Marvelu zajímá, kdy by mohli vidět Shang-Chi. Disney potvrdilo, že streamovací služba nebude k datu vydání obsahovat žádný obsah Marvel Studios. Nicméně, protože Netflix minulý měsíc zrušil Daredevila i Lukea Cage, je spravedlivé předpokládat, že Shang-Chi se může brzy stát bezdomovcem.

Jak se dívat na Shang-Chi 2021 zdarma v Austrálii?

Pokud hledáte způsob, jak sledovat Shang-Chi na Free Streaming Australia 2021, pak je tento blogový příspěvek pro vás. Můžete se naučit, jak získat přístup k filmu online bez jakýchkoli podmínek, a získat nejnovější informace o tom, co se děje v australské zábavě.

READ  13 věcí o Miss World ČR 2021 - Conan Daily

Poskytne také některé oblíbené odkazy, které sami používáme, když se snažíme streamovat obsah z celého světa. Pokud je vaším cílem vyhnout se vysokým nákladům na balíčky kabelové televize, zůstaňte naladěni, protože toto je jen jeden příspěvek o tom, jak sledovat filmy online!

Jak sledovat Shang-Chi online doma v Kanadě?

Každý den stále více lidí hledá způsoby, jak sledovat filmy online. Jedním z nejoblíbenějších způsobů je streamování z webu jako Hulu nebo Netflix. Pokud však žijete v USA, nemůžete streamovat film: Shang-Chi! Tento článek ukazuje, jak sledovat tento film doma s rodinou prostřednictvím služby VPN.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.