Marsa Alam přijímá 16 vnitrostátních a mezinárodních letů

Dnes v sobotu mezinárodní letiště Marsa Alam přijalo 16 vnitrostátních a mezinárodních letů přepravujících na palubě 2 000 turistů ze Švýcarska, Ukrajiny, Polska a České republiky a mnoho vnitrostátních letů s Egypťany.

Ředitelství pro zdraví Rudého moře připravilo lékařské týmy k provádění lékařských prohlídek všech cestujících, aby se zajistilo, že turisté nemají COVID-19, a před jejich příjezdem na letiště předtím absolvovali test.

Egypt v březnu pozastavil lety a cestovní ruch v rámci opatření k boji proti propuknutí koronavirů. Provoz byl na všech egyptských letištích obnoven od prvního července v souladu s egyptskými preventivními a preventivními opatřeními ke koexistenci s virem Corona.

Od 1. září byli všichni domácí i zahraniční cestující povinni předložit dokument analýzy PCR, který prokazuje, že výsledky testu na koronaviry jsou negativní do 72 hodin po příjezdu na egyptskou půdu.

Egyptský sektor cestovního ruchu, který představuje přibližně 12 procent ekonomiky země, zaznamenal od vypuknutí pandemie koronavirů pokles cestovního ruchu. Ministerstvo cestovního ruchu a starožitností ve spolupráci s ministerstvem letectví zahájilo několik kampaní na oživení tohoto odvětví.

Druhá závažná vlna viru, která zasáhla Spojené státy a Evropu, však vedla k dalším uzavíráním, zákazům vycházení a omezením cestování, což opět zpomalilo tok turistů.

READ  Předseda vlády se setkal s předsedou vlády České republiky na okraj 10. Vibrant Gujarat Summit 2024

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *