Aktualizace Fallout 4 Next-Gen odložena na rok 2024

Aktualizace Fallout 4 Next-Gen odložena na rok 2024

Bethesda oznámila, že vysoce očekávaná aktualizace nové generace Fallout 4 byla odložena na neohlášené datum vydání v roce 2024.

Potvrzení pochází z Fallout X/Twitter účetKterý poděkoval fanouškům za trpělivost.

„Děkujeme za vaši trpělivost s námi, když pracujeme na aktualizaci nové generace pro Fallout 4,“ stálo v příspěvcích. „Víme, že jste nadšení, my také! Ale potřebujeme více času a těšíme se na vzrušující návrat do Commonwealthu v roce 2024.“

Bethesda oznámila aktualizaci nové generace pro Fallout 4 v roce 2022 s vydáním stanoveným na někdy v roce 2023. Do konce letošního roku zbývalo jen pár týdnů a očekávalo se, že bude odložena na rok 2024.

20 otázek IGN – Hádej hru!

Aktualizace, která je určena pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series

Postapokalyptická hra na hrdiny v otevřeném světě od Bethesdy byla poprvé vydána v roce 2015 pro PlayStation 4, Xbox One a PC. „Nádherný svět, fantastický crafting systém, příběh, silné postavy a další si vysloužily skvělé schválení Fallout 4,“ napsali jsme v naší recenzi.

Přestože další hlavní hra Fallout je ještě roky pryč, tvůrci televizní show Prime Video Fallout řekli, že si ji představují jako „Fallout 5.“

V rozhovoru pro IGN v roce 2022 prezident Bethesdy Todd Howard řekl, že Fallout 5 bude další hrou Bethesda Game Studios po The Elder Scrolls 6, ale nedávno tuto poznámku objasnil, když v červnu řekl: „Je to… [Fallout 5] Očividně to bude někdy po Elder Scrolls 6… někdy v budoucnu.

Mezitím Bethesda provozuje online hru Fallout Fallout 76, která nadále dostává významné aktualizace.

Wesley je britským redaktorem zpravodajství IGN. Najdete ho na Twitteru na @wyp100. Wesleyho můžete kontaktovat na adrese [email protected] nebo důvěrně na adrese [email protected].

READ  Jeep Wrangler 4xe 2021 se snoubí s 2. světovou válkou s účinností 50 mpg

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *