Daniel Obajtic diskutuje o diskuzi. Bruni Desisje W.S. Lottoso

Daniel Obajtic diskutuje o diskuzi.  Bruni Desisje W.S.  Lottoso

„Budmiut Silny“

Oraz Krytyki Orlenu byl jednou projednán se službou X Daniel Obajtek. Prezes Orlenu napisał, że „większościowym łaścicielem należącej do Lotosu Rafinerii Gdańskiej is Orlen, and więc w dużej rónież polskie. ł do blisko 50 pro.“.

Dowdall, že „Pomoc od Orlenu z Lotosem, PGNiG a wcześniej z Energą, smutku mé matky pro tichého polského podmiota, Kočky se mohou připojit ke společnosti, jako je Evropa. Tichý zájem začít používat čistou energii. „Ale widocznie, nie wszystkim to na rękę“.

Uderzył też s Donaldou Toskou. „Bez mlhy a ticha, které spotřebovávají mnohonásobnou energii, se Polsko nemůže vzdát své energie jednotně prostřednictvím Ruska. Premiéra Donalda Tuska, Polski polská továrna jiskří růžově, vůbec se nehýbe, že to zadów PO-polština Umyjte kamínky v Gdaňsku tak, že je dobře nastříkáte, aby se za minutu nalil šálek mědi. Firmy a Rosji“ – podsumował Obajtek.

Co je to za článek:

Můžete mít dva názory na to, jak to udělat.

READ  Nicola Sturgeonová: Spiknutí nezávislosti torpédováno, protože SNP čelí „dohody o urovnání“ ve výši 380 miliard liber | Politika | Zprávy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *