Ferndaleův sen Haile Dulcini skončil, Texas Longhorns College World Series – Times-Standard

Ferndaleův sen Haile Dulcini skončil, Texas Longhorns College World Series – Times-Standard

V popelkové posezóně, která si zaslouží film, se Hailey Dulcini z Ferndale a nezařazená University of Texas dokázaly dostat do tance, ale nakonec byly odmítnuty obhájci titulu a nejlépe hodnoceným World College Women’s Championship z University of Oklahoma. .

Baterie Sooners byla pro Longhorns ve dvou zápasech příliš, protože si zajistili drtivé vítězství 16-1 a vítězství 10-5 a získali tak svůj druhý titul v řadě.

V první hře se Longhorns ujali brzkého vedení, když hitter Courtney Day dosáhl plného počtu čtyř míčků s nabitými základy, aby se Texas dostal na výsledkovou tabuli. Texas kombinoval, aby získal tři zásahy během celé hry a přitom neprodukoval žádné další běhy. Bella Daytonová skórovala dvakrát ve svých čtyřech párech na pálkách a zaznamenala běh v dnešním chodu.

Dolcini byl na pokraji ztráty úvodní série a měl drsný začátek hry. Doprovodný hráč Jayda Coleman rychle dorovnal double a Jocelyn Alo následovala homerunem 2 RBI přes zeď levého pole. Chyby na hřišti umožnily dvěma běžcům vyběhnout na tratě, přičemž 1. Pettylon Snow rozbil další dlouhý míč a zajistil Sooners vedení 5-1.

Dolcini pouze dvakrát hodil na konec prvního, než si trenér Texasu Mike White vybral Sophie Simpsonovou, aby vstoupila na okruh pro pomocné mise. Po Ferndaleově talentu přišli tři věrní, všichni se nedokázali vyhnout raketám OU, protože náskok držitele titulu narostl na 16-1.

Čtvrteční zápas začal pro Texas příznivěji, do prvního kola se probojovala druhá základní hráčka Janie Jeffersonová, která utekla od spoluhráčky Alyssy Washingtonové. Chytačka Marie Iacobo zdvojnásobila vedení další muškou, když Mia Scottová sprintovala ze třetího místa k domácí.

Texas Estelle Czech start zvoní brzy v prvních třech kolech. OU měli svůj první zápas a nerozhodně, nezaslouženě, na špici čtvrtého a další čtyři přidali na úkor Čechů v pátém.

READ  Sir Anthony Hopkins si všiml natáčení nového filmu u Pinner

Dolciniová vstoupila do hry se dvěma čtvrtinami na špici pátého místa ve snaze vyrovnat situaci a získat rychlý odchod s pomocí své obrany.

Vrchol šesté směny se pro Dolciniho ukázal jako další ošemetná cesta na okruh, protože hráči Oklahomy našli míč, aby nahráli základy.

Dolcini dokončila své rušení těsně před celým kolem se třemi povolenými zásahy a čtyřmi získanými jízdami. Svou hlavní kampaň v Texasu dokončila 24.–12.

Simpson dokončil zbytek hry tím, že se přiblížil k Oklahomě, ale sestava Texasanů se ocitla na spodním sedmém místě a vytvořila tři běhy pro konečné skóre 10-5.

Texasané mohli opustit WCWS se vztyčenou hlavou, protože Longhorns 2022 se zapsali do historie tím, že se stali prvním týmem bez hodnocení, který dosáhl Championship Series. Oranžový tým zakončil rok 2022 s rekordem 47-22-1 a řadou posezónních nepokojů nad týmy jako Arizona, Arkansas, Oklahoma State, UCLA a Washington.

Mario Cortez je k dispozici na čísle 707-441-0526.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *