Inženýr Xbox opraví profilový obrázek uživatele, dělá svět lepším místem

Někdy může být Twitter špatným místem a zesílit některé z nejhorších názorů a lidí na internetu. Platforma nám ale někdy může připomenout, že stále existují slušní lidé, kteří odvádějí dobrou práci a dělají ze světa lepší a méně tajemné místo.

Kdysi dávno si uživatel Xboxu, který chodí na Twitter do Noukonu, koupil za 1 dolar duchovní selfie Pac-Mana. V průběhu let, kdy uživatelské rozhraní Xbox prošlo změnami a iteracemi, se avatar Noukon zmenšoval a zmenšoval, až z něj bylo více než malé modré pole ztracené v nekonečném šedém moři obrazovky avatara pro Xbox. Noukon zděšen a zpochybněn sdílel svůj problém na Twitteru, ale vyjádřil své odhodlání uchovat si milovaného avatara.

„Koupil jsem tento gamerpic za 80 bodů Xbox v roce 2006,“ Nokon cvrliká. „A byl bych v posteli, kdyby to nebyl nejlepší dolar, jaký jsem kdy utratil.“

Naštěstí Aiden Marie, inženýr Xboxu, viděl Nokon lamentovat a přislíbil pomoc.

„Poslouchej, nemohu nic slíbit,“ odpověděl Eden, „ale napravit to bude moje osobní mise.“

Na začátku si Eden koupil avatar Pac-Mana, nyní místo dolaru 2,38 $, což je zajímavé, že je dolar nad referenční mírou inflace. (Hej, Xbox by také měl dostat své kotlety, že?) Dále Eden zaznamenala svůj proces pokusu obnovit tyto prastaré zbytky hráčského avatara z doby před 15 lety.

Nejprve Eden Oprava nekonzistence Ukažte, jak vypadá avatar při prohlížení vlastního profilu oproti tomu, jak vypadá při prohlížení profilu někoho jiného. Ve vašem profilu vypadají hry pro Xbox 360 jako obrovské šedé kruhy s malým avatarem uprostřed. Na profilech ostatních vypadá stejný avatar mnohem lépe. Je stále velmi mladý, ale jeho pozadí se stává zničenou verzí jeho malého avatara a vytváří čistší vzhled.

READ  Zpráva, která odhalila vítěze Guardian Games Destiny 2 před koncem akce, byla odeslána „chyba“

Po vyřešení tohoto problému bylo dalším úkolem Edenu zjistit, jak zajistit, aby avatar vypadal lépe na přihlašovací obrazovce profilu Xbox. Zdá se, že existuje tolik způsobů, jak Xbox zobrazuje vašeho avatara, což dělá Project Eden trochu těžkopádným.

„Kdybych se vás zeptal, kolik způsobů zobrazujeme herní konzole, a vaše odpověď nebyla jako‚ všechny ‘, pak byste byli daleko od reality,“ řekla na tweetu.

Po nějakém pokusu a omylu to vypadalo, že Eden přišel s řešením. Měl jsem z toho prospěch Spříznění uživatelského rozhraní Xboxu pro transparentní obrázky.

Věděli jste, že pokud jako vlastní hru nahrajete soubor PNG s průhledností, bude ovládací panel a průvodce tuto transparentnost na většině míst respektovat? Eden Books. „Některé vložené hry mají integrovanou průhlednost. Možná toho zde můžeme využít.“

Aby se Eden dostal kolem Xboxu, aby odřízl okraje hracího čtverce, rozhodl se dát čtvercový obrázek do kruhu a kruh zprůhlednit. Fungovalo to a teď vypadá skvěle.

Eden připsala svou schopnost aktualizovat Noukonova avatara na politiku Xboxu, která umožňuje jeho technikům volný čas pohrávat si s čímkoli, co se jim na platformě líbí.

„Miluji, že to děláme, a tento týden jsem se to rozhodně rozhodl použít k záchraně duchů,“ řekla.

Je to opravdu ušlechtilá věc.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *