Fortnite OG a původní mapa se vrátí v roce 2024 díky své ohromné ​​popularitě

Fortnite OG a původní mapa se vrátí v roce 2024 díky své ohromné ​​popularitě

Tým Fortnite potvrdil, že Fortnite OG a původní mapa se vrátí v roce 2024, protože sezóna OG „daleko předčila naše očekávání“.

O vzrušující zprávu se podělil Účet Fortnite na X/Twitter Překvapivě můžeme očekávat, že se příští rok vrátíme zpět na mapu, která nás poprvé přivítala ve hře Battle Royale v roce 2017.

Účet Fortnite napsal: „Season OG daleko předčila naše očekávání, a to natolik, že ji chceme vrátit zpět… *otevře dokument roadmap 2024* Mezitím se uvidíme na Battle Busu.“

20 otázek IGN – Hádej hru!

To by nemělo být příliš překvapivé, protože láska k Fortnite OG byla ohromující a Fortnite zažil svůj „největší den“ v historii s více než 44,7 miliony hráčů, kteří se zapojili, aby si udělali výlet do paměti.

Tento víkend byl pro Fortnite také velký, protože nedávno proběhla událost Big Bang, která nás přivítala ve Fortnite Chapter 5: Underground. Nejen, že nás toto dobrodružství plné rozměrů odměnilo koncertním vystoupením Eminema, ale také nám představilo nové LEGO hry, závodění a hudbu, které příští týden zamíří na Fortnite.

Pokud jde o pátou kapitolu Fortnite: Underground, tato nová sezóna přijde s mnoha změnami a doplňky, včetně nového ostrova, vlaku, který projíždí mapou, úprav zbraní, více než 1200 LEGO kostýmů, bossů a nové bojové karty. s Peterem Griffinem, Solid Snake a mnohem více.

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je zpravodajem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru @Adam Pankhurst a dál Škubnutí.

READ  Nejtenčí skládací telefon na světě má design Porsche

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *