Propouštění Sony prý postihne 10 % developera Horizon Forbidden West

Propouštění Sony prý postihne 10 % developera Horizon Forbidden West

Aktualizováno ve 23:49: Po zprávách, že vývojář Guerrilla Games z Horizon Forbidden West propustil v rámci rozhodnutí Sony propustit 900 zaměstnanců napříč svými týmy PlayStation, potvrdilo studio Spider-Man Insomniac Games, že se to také dotklo.

„Stejně jako mnoho dalších týmů napříč SIE a PlayStation Studios,“ napsal vývojář ve zprávě. Společné prohlášení na sociálních sítích„Insomniac Games bylo ovlivněno včerejším propouštěním. Není dost slov, abychom vyjádřili naše pocity ohledně toho. Toto je vážný a bezprecedentní okamžik pro naše studio.“

Prohlášení studia pokračovalo: „Zaměřujeme naši energii na pomoc všem, kterých se to v této těžké době týká.“ „Pro ty, kteří najímají, existují skvělí lidé, kteří hledají nové role, kteří významně přispěli do historie Insomniac. Jsme jim nesmírně vděční a budou nám chybět.“


Původní příběh 11:53: Vývojář z Horizon Forbidden West Guerrilla Games údajně propustí 10 procent svých zaměstnanců.

Tyto škrty ve studiích jsou součástí včerejšího oznámení, že 900 zaměstnanců PlayStation přijde o práci v několika studiích a odděleních. Celkem to odpovídá osmi procentům pracovní síly PlayStation.

Podle nizozemských novin reklama (přes VGC), Guerilla se chystá propustit 40 zaměstnanců, asi 10 procent svých zaměstnanců. Eurogamer požádal Sony o další komentář.


Horizon Forbidden West Plná verze – Vlastnosti přívěsu | Počítačové hry

PC hra Horizon Forbidden West obsahuje trailer.

Sony získalo Guerillu v roce 2005. Od té doby se studio stalo známé díky práci na sérii Horizon. Minulý rok studio vydalo expanzi Burning Shores pro Horizon Forbidden West. Spolupracovala také s Firesprite na titulu PS VR2 Horizon Call of the Mountain.

Pokud jde o budoucnost série, Guerrilla potvrdila, že bude „pokračovat s Horizonem na dlouhou dobu“. To bude zahrnovat nadcházející díl Netflixu, jeho nový projekt zaměřený na online kooperaci a třetí hru zaměřenou na Aloy. Kromě toho se také proslýchalo, že studio pracuje na remasteru Zero Dawn.

Mezitím příští měsíc vyjde Horizon Forbidden West Complete Edition na PC. Jak si asi dokážete představit, Complete Edition (která byla pro PlayStation spuštěna loni v říjnu) spojuje základní hru a rozšíření spolu s řadou herních položek. Patří mezi ně exkluzivní pózy a malování na obličej pro fotografický režim, stejně jako pět předmětů, které lze odemknout postupem příběhem: oblečení Carja Behemoth Elite a krátký luk, oblečení a prak Nora Thunder Elite, Mech Apex Clawstrider a zdrojový balíček obsahující munici, lektvary a cestovní balíčky.

READ  Dost toho! Ubuntu se zcela zbaví Snap s 24,04 LTS Naughty Nightingale

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *