Film ctí tým, který změnil český hokej

Návrat nostalgie do České republiky při natáčení nového filmuDěti z NaganaCož se stane, když Česká republika vyhrála se svým národním hokejovým týmem historickou zlatou medaili na Zimních olympijských hrách 1998 proti Rusku.

Filmový režisér a režisér Dan Bannick produkuje film, který vypráví příběh mladého hokejového snílka v této monumentální době, která divákům vrátí nostalgické vzpomínky.

V roce 1998 vyhrála Česká republika zlatou medaili proti Rusku na zimních olympijských hrách v ledním hokeji. Impozantní průběh turnaje završili Češi vítězstvím 1:0 nad Ruskem.

Veselé davy proměnily centrum Prahy v masivní pouliční párty v den D, když vzdaly hold historické zlaté olympijské medaili národního týmu.

Dan vysvětluje, jak na toto historické vítězství vzpomíná a jak na tuto dobu byli čeští lidé hrdí. vysvětlujeByla to šílená doba. Ve vzduchu byl cítit pocit osamělosti a hrdosti. Všichni byli hrdí na to, že jsou Češi, a chtěli oslavit toto úžasné vítězství.“

Od tohoto vítězství se lidé odvrátili od ledního hokeje a chybí vášeň a jednota pro tento sport. Dan chce v divácích vyvolat vzpomínky na tento historický okamžik, připomenout si, jak skvělé to tentokrát bylo, a vrátit lásku ke sportu.

Příběh vypráví příběh mladého chlapce, cizince mezi spolužáky, který se poté, co byl svědkem úspěchů české reprezentace, inspiroval ke hře sám za sebe. Má úctu k hráčům ledního hokeje a snaží se dělat tento sport dobře, aby byl jako oni.

Jeho cesta začíná, když se snaží přesvědčit své rodiče, aby ho nechali hrát, ale je frustrovaný tím, že nemá podporu svých rodičů. Chlapec má však úžasného dědečka, který jeho cestu podporuje a motivuje ke hře. Je to snílek, který si věří, zdokonaluje se ve sportu a stává se působivým svými dovednostmi.

READ  NASCAR Whelen Euro Series a Motorsport Arena Oschersleben partneři přivedou NASCAR zpět do Německa

Tento odlehčený rodinný film bude Danovým druhým celovečerním celovečerním filmem a bude mít premiéru v únoru 2023 – což bude 25 let po původním vítězství českého hokejového týmu.

Tento film byl vytvořen, aby motivoval a inspiroval mladou generaci k zájmu o tento úžasný sport. Dan věří, že jde o důležitý příběh, který je třeba v této době vyprávět, protože děti jsou od sportu odpojeny více než kdy předtím.

Chce povzbudit dnešní děti, aby se zapojily a měly vášeň pro nový koníček. Chce jim také ukázat, že ve světě sportu existují lidé, ke kterým je třeba vzhlížet a motivovat je v dospívání.

Dominic Hašek / Heinek Čermák / Dan Bank / Pavel Patek

Film je v současné době ve fázi kritického financování a začne se natáčet příští měsíc. Diváci se mohou podílet na tom, aby tento film ožil mnoha způsoby, kromě pouhého darování. Existují možnosti nákupu zábavných příležitostí v zákulisí, které zahrnují: stát se dalším prvkem ve filmu, účastnit se procesu natáčení a sledovat tým ve střižně na konci produkce. Je to perfektní dárek pro všechny filmové fanoušky!

Tento film, jedinečný u jiných filmů natočených na Zimních olympijských hrách v roce 1998, nejenže převypráví příběh o vítězství, ale zaměřuje se na lidi, kteří byli hráči inspirováni a motivováni k dosažení vlastních vítězství.

Nagano Kids mají také podporu současných hráčů ledního hokeje a sportovních legend z 90. let. Dominik Hašekznámý jako „Dominátor“ pro svou ikonickou záchranu, má jeho plnou podporu a slouží jako ambasador filmu.

Příběh je honbou za sny a je inspirován Danovým osobním vztahem ke sportu. On říká „Chci inspirovat další generaci a přimět je ke sportu tak zapálenému jako já. Viděl jsem tyto legendy ledního hokeje a chtěl jsem být jako oni.“

Tento inspirativní příběh přiměje všechny, aby vstoupili na led a zažili tento sport na vlastní kůži, a zároveň jim připomene vzpomínky na hrdý nacionalismus z tohoto historického vítězství.

READ  Pacienti s COVID-19 se přestěhovali do zahraničí, zatímco české nemocnice bojují

Darovat nebo se zúčastnit Synové Naganamůžete navštívit stránky donio.cz (Československo), kde se dozvíte více.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.