Hráč plážového volejbalu se po testech na COVID v Tokiu stane emocionálním: „This Is a Nightmare“

Markéta Sloková

Alexandre Loreiro / Getty Images

Pátou členkou České republiky se stala plážová volejbalistka Markéta Sluková-Nausch olympijský tým Pozitivní test na COVID-19 v Tokiu.

Zpráva o jejím pozitivním výsledku testu byla oznámena ve čtvrtek, když podle Českého olympijského výboru zahájil vyšetřování ohniska nákazy podle britských novin The Guardian. CNN. Její manžel, trenér Simon Nosch, měl také pozitivní test.

“Plakali jsme, pak jsme přísahali a pak jsme znovu plakali,” řekla Slokova-Noch o reakci, kterou měla ona a její partnerka Barbora Hermanova, které by také nebylo umožněno soutěžit, poté, co se dozvěděly zprávy, v prodejně.

„Jen doufám, že nás nenásledují žádní další sportovci, protože si myslím, že něco takového je noční můrou pro každého sportovce, pro každého olympionika, dostat se tak daleko, tak blízko olympijské soutěže,“ dodala.

Příbuzný: Americká gymnastka Kara Ecker si vede dobře po pozitivním testu na COVID, zůstává v izolaci

Sluková-Nausch je třetí sportovec z týmu s pozitivním testem, po stolním tenistovi Pavlovi Širučkovi a kolegovi v plážovém volejbalu Ondřeji Perušičovi. Zatímco Sluková-Nausch a iruček museli odstoupit, zůstává nejasné, zda bude Perušič schopen konkurovat. USA dnes zmínil.

Podle Českého olympijského výboru cestovali minulý pátek všichni jedinci, kteří měli pozitivní test na virus, stejným objednaným letadlem do Tokia.

„Vyšetřování se zaměří na to, zda byla dodržena všechna bezpečnostní opatření proti šíření COVID-19 před, během a po letu a zda někteří jednotlivci zanedbali své povinnosti,“ uvedli ve svém prohlášení. prohlášení, ke mě Reuters.

Všichni členové delegace, kteří měli pozitivní test, byli preventivně přesunuti z olympijské vesnice.

NSVeselé video: Sportovci před olympiádou v Tokiu odhalují své předsoutěžní rituály

„Situace je vážná,“ řekl Martin Doctor, kapitán české reprezentace. Řekl ve svém prohlášení, ke mě USA dnes. „Udělali jsme vše pro to, abychom zastavili šíření viru. Bohužel jsme se nevyhli sportovním tragédiím. Je mi to velmi líto.“

READ  Německo používá tříčlenný tým po problémech COVID-19 v globálních curlingových zápasech

Už nikdy nezmeškáte žádný příběh – přihlaste se k odběru OsobyTýdenní zpravodaj ZDARMA Nechte si každý pátek doručovat do doručené pošty ty největší novinky z týdne.

K čtvrtek došlo podle Tokijských olympijských her celkem 91 nových případů COVID-19 souvisejících s olympiádou v Tokiu Tisková agentura. Z těchto 91 případů bylo pozitivně testováno pět sportovců, kteří žili v olympijské vesnici, a čtyři „jednotlivci související s hrami“.

Chcete-li se dozvědět více o všech olympijských nadějích, navštivte stránku TeamUSA.org. Tokijské olympijské hry začínají 23. července na NBC.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *