Filipínský horor „In My Mother’s Skin“ se celosvětově vysílá na Prime Video

Filipínský horor „In My Mother’s Skin“ se celosvětově vysílá na Prime Video

Toto je souhrn generovaný AI, který může obsahovat chyby. Kontext najdete vždy v celém článku.

Film měl premiéru na filmovém festivalu Sundance v lednu

Manila, Filipíny – Amazonský filipínský originální film V kůži mé matky Ten se má streamovat ve více než 240 zemích světa prostřednictvím Prime Video 12. října, streamovací platforma oznámila ve čtvrtek 21. září.


Fantasy horor, odehrávající se na konci druhé světové války na Filipínách, sleduje Talu, dospívající dívku, a její boj o péči o svou nemocnou matku Lijayu.

V zoufalé snaze zachránit Ligaiu se 14letá Tala dohodne s vílou, kterou potká v lese. Masožravá víla jí daruje kouzelný hmyz, který dočasně vyléčí její matku, ale později u ní způsobí hrozné změny ve svém vzhledu a chování. Tala je pak ponechán na obtížnou volbu.

Film napsal a režíroval Kenneth Dagatan, ke kterému se připojil produkční tým Bradley Liu, Bianca Balbuena, Huang Junxiang a Stefano Centini. Hrají Beauty Gonzalez, Felicity Kyle Napoli, Jasmine Curtis-Smith, James Mavi Estrella a Angeli Biani.

V kůži mé matky Byl to jediný film v neanglickém jazyce uváděný v půlnoční sekci filmového festivalu Sundance 2023, který představuje sbírku celosvětově uznávaných hororových filmů.

Film také debutoval na více než 10 dalších filmových festivalech, jako je Bucheon International Fantastic Film Festival v Jižní Koreji, Fantasia Festival v Kanadě, Neuchatel Festival ve Švýcarsku, Filmový festival Karlovy Vary v České republice a MIFEST Festival v Malajsii. – Rappler.com

READ  České muzeum vrátí původní Beethovenovu partituru dědicům | Zábava

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *